Upit o zaradi na Instant Articles?

Gdje je onaj Bigtruck il kako vec sto je pokrenuo temu IA zarade, lik digao novce na vrijeme i ispario negdje :smiley:

Upgrade to Monetization Manager by March 1

Monetization Manager will help to:

  1. Understand performance with deeper reporting including new advanced filtering options across countries, platforms and custom date ranges, and the ability to export with placement, country and date breakdowns.

  2. Maximize revenue with advanced optimization tools including CPM Targets to set price goals for each placement to help deliver more consistent CPMs.

  3. Simplify management of apps and sites including comparing performance across placements with Ad Spaces.

If you have any questions, contact the direct support or your Facebook representative.

Jeste dobili ovaj mail?

Ja sam dobio slican email ima mjesec dana i objavio sam to ovdje na Forumu, ali bez reakcije.

Sada taj email… pomalo logican… zele novac izbaciti iz aplikacija u poseban dio FB-a.

1 Like

Uradio sam Update, nije nista problematicno, sve je na klik i nemozete pogrijesiti.

Malo im je statistika usminkanija i teze se snaci oko Izvjestaja, pogotovo ovih dnevnih koji su nam bili tabelarni, sada se treba snaci gdje je ta opcija … u biti “sminka, sminka & sminka” :slight_smile:

Performance breakdown

Properties
Ad Spaces
Placements
>>> Dates <<<
Platforms
Countries
Display Format

I ja sam, ide se samo “dalje, dalje” :joy::joy: I dobro su se sjetili, sada sucelje lici na nesto. Dosta ljepse, bolje da nam reach i cpm poprave, ko sisa izgled :cowboy_hat_face:

1 Like

Napravite nove profile, te nove profile stavite za admina. Ubrzo cete dobiti kupon kod za adse, ja sam po 30$ sad dobijao. Minimum zna biti 10$, preporucujem na manjim stranicama, jer ko zna…mozda budu kakve posljedice. :sunglasses:

1 Like

Zasto mi ne izlaze reklame?

Brate , napravim profil , kliknem da postavim profilnu, bum verifikacija profila pomocu broja telefona, verifikijem,ubacim sliku , krenem onako nesto bezveze da ubacim koju informaciju o sajtu, verifikacija moram sliku poslat, posaljem cekam 2-3 dana, odbiju, ponovo posaljem odobreno, super, ulogujem se izlogujem se, kroz par sati oopet krenem, bum verifikacija traze ID dokument , posaljem nakon 2-3 pokusaja i slanja svega sto traze , vas profil je trajno blokiran, nigdje ralozga :slight_smile:

Myb ti je IP na black listi :smiley: mnogima ce ovo zvucati wtf ali meni se to jednom desilo :smiley:

1 Like

Ista stvar dugo vec :joy: Medjutim odmorio sam, kako su banirali neke domene, sada su mi ostale malo bitnije pa mi se nije igrati, ne spamam ali vidim da pustaju nove.

Seller odmori malo, napravi profil nemoj spamati, nemoj stavljati sliku profilu, ulaziti u grupe itd…Mozda zvuci cudno, ali meni nakon par takvih kad su blokirali kao da je “procepilo”…Glavno je pustiti da nisu blokirani spam profili, odnosno sa kojeg nisi ti spamao. Kasnije “ocepi” :rofl:

Pravio sam preko telefona 3g ,ista situacija . Evo ako neko moze napravit profil fb ja cu kupiti :slight_smile:

Je li se kome još pojavila ova obavijest u PUBLISHING TOOLS

Da, i meni od jutros. Na svim stranicama

Ok, hvala na informaciji. Mislio sam da se samo meni ovo pojavilo :slight_smile:

Da li mozda znas mogu li povezati jos jedan website sa instant articles i koja je procedura? Pretpostavljam da moram kreirati novu aplikaciju. Sta dalje…?

Mislis jedan fb page…vise web sajtova?

Imam i poseban facebook page za taj website. To ne bi kasnije bio problem jer bih dijelio i po ostalim stranicama.

Mislim da nisam razumeo sta tacno pitas. Ako imas poseban fb page za taj website, napravi IA i deli i po ostalim fb stranicama…nema nikakvih problema

A u Payout dodam iste podatke kao i na drugom sto ima. Da li ce mi se onda zbrojati zarada, ili kako vec ide

Da isti payout…zbrojace se sva zarada, tako sam ja bar uradio i sve funkcionise

Da, to me zanimalo. Hvala puno.