Upit o zaradi na Instant Articles?

Izmjene su definitivno evo kod mene se pojavio profile switcher image

Taj switcher je nekada postojao za Pageove … da… ovo sada sve vise lici na update neceg na FB-u

Da li su i vama nestale ove “plave” FB Poruke na vrhu Instant Articles? … Ja ih ne vidim vise … valjda je FB zaprimio mnostvo onih Formulara s Helpa pa primjetio problem?

Ili “zabava” tek slijedi :slight_smile:

Kod mene je još tu :smiley:

Edit nakon refreša nestalo je :slight_smile:

Kod mene to za mijenjanje profila postoji vec nekoliko dana, na mojem privatnom fb profilu…

Radi li mozda neko sa meksickom publikom? Da mi kaze kakav je CPM?

0.5$ imao ja par dana stranicu pa sam je prodao.

Pa to ispade gore od Srbije, cisto sumnjam da je realno haha a na koliko si uzoraka to vidio? Meni je balkan trenutno 1,5$, a gore od balkana moze biti samo etiopija i kambodza, ali mozda…

10k impresija. Ima dosta gorih od Balkana, ne sekiraj se.

Pozdrav ekipa, već 20-ak dana imam integriran IA na jednom lokalnom portalu u BiH. Bilo je odličnih dana, no prije tjedan je zarada počela padati (eCPM) i evo posljednjih 2-3 dana se vratilo. Je li i kod vas ista situacija? Često pročitam na ovom postu da je zarada ‘katastrofa’ ukoliko se usporedi sa prošlogodišnjom i slično. Jesu li pokazatelji moje zarade u redu? Hvala. Pozdrav :slight_smile:

Bilo je vec dosta price na tu temu… nema oglasivaca u januaru i februaru … jednostavno svi se ispucali u decembru i oko Bozica i Nove godine … cekamo da podju oglasivaci “ubacivati” novac u sistem … zadnja 2-3 dana i ja sam primjetio da je eCPM maaaalo “ozivio”… mislim da trebas, kao i svi mi, sacekati jos … bar da prodje februar … zapravo vidjecemo sta ce biti u danima oko Valentinova :slight_smile:

1 Like

Da definitivno je eCPM bolji zadnja dva dana. Valjda ce bar da ostane na ovom nivou. A u martu da se vrati na staro.

3 Likeova

Moze mi netko objasniti da li je zarada ok u odnosu na posjete… https://imgur.com/a/oT1dg

U mene u komšije zarada od novembra dosad…šta reći :smiley:

4 Likeova

Svaka čast. Da li možeš reći ukupan/približan broj lajkova koji ima na stranici ili stranicama.

Najveća ima 150k lajkova, druga 100k i onda još nekoliko ovih manjih od 100k…balkanska publika je u pitanju…

lafo komšija, što ne priznaš da je tvoje :smiley:

1 Like

I kod mene u komšije slično :slight_smile:

Od 13. novembra 2017. moguce je vidjeti statistiku - nema starijih datuma!? Opet neki bug ili ce bas biti tako u ovom BM accountu

1 Like

Ni prije BMa nisi mogao vidjeti stariju zaradu, ograničena je na zadnja 3-4 mjeseca.

1 Like

25,000$ mu prikazuje na ono razdoblje koje je još vidljivo, ni ja ne mogu vidjeti kolika mi je komplet zarada, ali znam da sam zaradio preko 3000$… Daleko sam ja još od ovog komšijinog statusa :slight_smile:

1 Like