Upit o zaradi na Instant Articles?

Ovo bi trebalo biti ok uskoro nadam se:

Vjerovatno da se svima desava pa da ce to sredit…

Da da, nešto slično sam i ja pronašao na downdetector

EDIT:
A na telefonu kada preko aplikacije otvorim neku FB stranicu, totalno je na čudan način otvara, bez profilne slike, bez headera, bez covera, izbaci par postova i onda dole na dnu godine 2017,2016,2015 itd, a citav tay layout izgleda kao da je FB iz 2010te

Op stani ljudino ! :hand: :raised_hand:

Ne znam koje to portale pratiš ?
Ako nisi primjetio vecina portala “živi” od izdatih reklama domaćim firmama…
Sa IA nema efekta kad te reklame nisu vidljive 90% posjete je sa mobitela tako da na IA ne mogu ucitati te reklame tj izlazne linkove.

Novi update na FB:

Lijepo je sto ne bi trebalo uticati na nas :smiley:

Takodje, vidim tu nije navedeno- politicke reklame ce morati biti verifikovane i pustene od strane fb-a + onaj ko placa reklamu ce se morati identfikovati

Naravno citava vijest na https://newsroom.fb.com/news/
ali ovo mi je bilo jako interesantno pa sam “iskruzio”, a to za ID, to se odnosi i na one koji imaju velike stranice, ovo trenutno se širi u Kanadi, a na ljeto (Juni) ce da ode i na citav svijet

Pitanje je samo koliko ce stranice trebati biti “velike” da bi se admin morao identifikovati i slait dokumente

Trenutno za to nema konkretnog odgovora,ali ono što nas čeka je:

  • Korisnici će moći vidjeti kakve oglase je stranica izbacivala;
  • Mogućnost da vide da li je stranica mijenjala ime, ako jeste, koja imena su bila prethodno;
  • Administratori “velikih” stranica će morati poslati svoj ID i potvrditi adresu stanovanja, u slučaju da žele da zadrže objavljivanje na stranici/ama;

Koliko linkova dnevno vi objavljujete u 24 sata?

Jel se ovi sprdaju il sta :joy: “New post adedd at Instant”

Taj vara sa google adsensom

Plugin auto publish jbg :joy::joy::joy:

7 linka, 2 slike i 2 snimka, ti?

12 link, 4 slike, a snimak kako kad, nekad ubacim nekad ne

kakvo je stanje danas i juce?

Kod mene isto, ravna linija…

e jbg… ja se nadam da ce za 10-ak dana sve na staro…

Juce mi je poludeo A request otisao na x3 u odnosu na prethodne dane a impression i dalje na 30% i eCPM los :frowning: Sta nam radi ovaj Mark :frowning:
Jel se popravlja nesto kod vas?

Idalje isti broj impresija, ali tri puta vise requestova?

Request 120 000 a impression 40 000, a bilo 30 000 i 10 000