Upit o zaradi na Instant Articles?

Raja koliki vam je cpm ovih dana ?

Palo na 0.6 - 0.9

Raspada se taj Fejs

Isto kao kad je bila frka sa YTom, secate se kakva je zarada bila, sad se isto to desava sa FBom, takk da resice se sigurno, samo treba vreme da prodje.

danas sam stavio dva linka… onako, nez sta da mislim:

Ovako je za 4-5 sati… Kad je poceoonaj problem bilo je po 800-900 domet na ovoj stranici… Sad izgleda dosta bolje. Al tesko reci dal je stanje kao prije

Ja se drzim pauze, do sledeceg ponedeljka bez linkova je kod mene.

Smanjuju broj linkova da se što manje priča o njima :smiley:

Mali update za ona dva linka:

OVo vec djeluje fino… znaci to ce jos porasti i onda djeluje kao da sve radi normalno… Sutra cu opet nesto objavit da vidim kako ide, pa ako budu slicni rezultatu- od prekustra opet objavljivanje u fullu

Meni linkovi idu dosta ok:

Mislim da je drugi problem. Mislim da je FB skroz maknuo koncept viralnosti. Pagevi jako tesko dobivaju nove lajkove i pratitelje. Imas tu publiku koju imas i mozes ju povecat samo kroz s4s ili placanje fb-u.

Da li je neko isplacivao na payoneer novac sa instant i da li funkcionise?

Nisam veliki znalac i stručnjak. Kako vam se čine ovi odnosi? Ovo je od 1. do 12. 4.

Što se tiče odnosa AdRequest i impresija, to ti je sasvim OK, s obzirom da predpostavljam da ti je uključen Recirculation Ads, odnosno oglasi koji se pojavljuju nakon članka gdje se nalaze i preporučeni/najčitaniji članci,a slabo ko spušta do kraja, tako da je to sasvim OK

1 Like

Jel mozes uslikati statistiku posebno za svaki dan od prvog aprila pa do danas (ono da se vidi broj impresija i requestova)

1 Like

Da bi bio siguran da ti je sve OK, stavi posebnu oglasnu jedinicu za Recirculation Ads, a posebnu za oglase u clanku, pa onda pusti nek ide

Zadnja dva dana nisam objavljivao linkove na stranisi zbog ovog pada u Reach-u. Sad bacim pogled i vidim da su mi svi članci unpublished. (Jutros su bili svi published). Kad selektujem neki od njih i kliknem publish, iskoči mi sledeći prozor:

Untitled-1

Tamo na Publishing tools, je sve u redu, nema onog crvenog prozora da mi je onemoguće pristup IA.
Nisam prekršio ni jedno njihovo pravilo…sve članke sam sam napisao…tj prevodio sa eng.

Jel ima neko ideju šta bi ovo trebalo da znači?

Mozda zbog toga sto nije objavljivano pa kak ciste neaktivne naloge? Pisi im na support.

Neaktivan samo dan ili dva?

Sad bacih pogled sa telefona…svi clanci su i dalje IA…i otvaraju se normalno, sa reklamama…ili sivim kvadratima…ne kontam

Edit: Objavljivao sam slike i video snimke…samo nisam linkove

Postaju totalni cirkus, bas se bahato ponasaju…Nikad ne znas sta ce ujutru da te saceka, radio posteno ili ne, nemas sigurnost…

1 Like

Moze im se pa se tako i ponasaju.

Meni ovo deluje kao neki bug… Sacekacu malo da vidim sta ce biti.

Samo mi je tesko da shvatim da takva kompanija dozvoljava sebi toliko ceste bugove

Sada je situacija ovakva

Untitled-2

…i dalje ne razumem…

Definitivno bug, cim pise probajte kasnije.

1 Like