Upit o zaradi na Instant Articles?

Pokušao sam da se žalim na ovom linku

https://www.facebook.com/help/contact/151371415454526

Odgovorili su instant…kroz par sekundi, bot očigledno

"Thank you for submitting an appeal. We’ve reviewed your Page for monetization eligibility. At this time, we aren’t able to reinstate its access to Ad Breaks, Branded Content, and/or Instant Articles. To use these features, your Page must comply with Facebook’s policies and terms and our monetization eligibility criteria. We recommend that you address your Page’s compliance going forward, as it may become eligible within 90 days to re-access the monetization features previously utilized.

This decision regarding your Page’s eligibility to use any monetization features on Facebook may not be appealed again for 90 days."

Jel ima neko ideju šta da radim?

Na stranici i dalje stoji da mi je odobren IA, samo su svi članci unpublished.

Imao sam isti problem probaj da povezes sa nekom novom stranicom inace na toj imas sigurno ban na neko vreme .

Ako je ban, voleo bih bar da znam zasto, i koliko ce da traje

Ista situacija i kod mene juce, ne mora da se nadas, meni su 3 instanta otisla, razlog ne znam, dok nekima nije nijedan. Otvori novi ako budes uspeo, ja aplicirao i cekam vec nedelju dana i jos nista a pise 3-5 bussines day

Pročitajte još jednom pravila IA (link1, link2) pa možda pronađete razlog :wink:

1 Like

Sta reci a ne zaplakati…Stranica 15.5k…

a kako je prije stanje bilo na toj stranici 15.5K

To je nova stranica, od pre dve nedelje, na nju sam tek poceo da stavljam linkove (tj videcu sta cu sa njom ako ovako nastavi). A na drugoj na kojoj su ovakvi linkovi isli na 30-40k danas izgleda ovako:
Screenshot_1

Ostala dva linka koja su isla danas su jedan na 1.7 k (ranije takav clanak isao na 10k) a drugi na 5k (ranije takvi clanci isli na 15-20k)

Moram post za postom izvinjavam se, nemam edit.
Eee kako ljudi koriste situaciju, ovo je 16 stranica gde sam video da rade ovu foru i zvuda zilion lajkova, komentara, sherova…

Raja kako vam je sad cpm da li vam ide na bolje ?

Page was recently suspended, please wait until the waiting period is over before attempting to onboard again.

I meni banan, odnosno ta suspenzija niti gdje pise na koliko niti koji vrag…A ni mail objasnjenje.

za 2 dana meni i jos 2 drugara banane, mozemo da se oprostimo od instanta, pre ili kasnije sve ce banovati. Otvarajte dok moze

Kakav bude ban? Da li imate pristup parama koje ste zaradili sad ovaj i prosli mjesec, ili sve pada u vodu?

Pa zar nije logicno da dobijete ban kad su vam do sada 100 puta banovali stranice za linkove?
Oni su opominjali, opominjali i onda banovali…
Sasvim logican razvoj dogadjaja.

Izgleda da su napravili prolecno ciscenje :wink:
Svima se desilo u istom danu.

Procitao sam pravila IA nekoliko puta…i opet nisam pronasao gde pravim gdesku.
Inace ovo mi je prvi ban…za ovih 6-7 meseci koliko se bavim ovim.

Vidim da svi koji imaju tu neku suspenziju, imaju ono crveno upozorenje “You’ve Lost Access to Instant Articles”

Kod mene toga nema.

Ne znam kako da proverim da li imam pristup parama koje sam zaradio prosli mesec. U ovom menadzeru vidim sve normalno kao i do sada…samo sada naravno nema impresija.

Ma nisam mislio na tebe nego na Pandu. Kod tebe je mozda neki bug, definitivno sprovode neko ciscenje i apdejtove da rese probleme koje su imali.

Izgleda da je bio bag, evo vratili sinoc. Ja prebacio sajt na drugi instant, jutros vidim kucalo i na starom i na tom drugom :smiley:

Vodi racuna, ti banovi koje dobijas na linkove su opometa, pocni da ubacujes i drugi sadrzaj sem linkova.

Ne pise za sta je, zapravo nije ni bio ban. Samo su bili clanci unpublish i samo odjednom live nocas.

E kad bude onaj crveni okvir to je ban, a sto se tice para, ne propadaju nikad

1 Like

Drago mi je zbog vas dvojice, ali im fakat baguje sistem nešto u zadnje vrijeme…