Upit o zaradi na Instant Articles?

Do sad sam spremao stranice za FB IA i kad trebam da pocnem po neki clanak da objavim oni me ■■■■ da opet saljem na pregled 10 clanaka tj sve ispocetka? Toliko su ljigavi postali da nemam rec kojom bi ih opisao. Ljudi ulazu i bacaju novce i novce na reklame i bez ikakvog razloga te teraju ponovo da apliciras. Necu da psujem odo da vezbam ■■■■■ i fejs i sve

Tako i meni pise, a onda odes tamo na podesavanja i pise ti da je page suspendovan. Meni nema logike sto su ovo banovali, jer sam bio pod blokom tu 30 dana i nisam nista ni objavljivao…

A sto se tice njihove ljigavosti, oduvijek su i bili, samo sto su neki to osjetili prije a neki tek sad…na svojoj kozi.

I posle neko da mi kaze ja zaradjujem 70$ preko FB IA, pa ja sine kad se kazaljke poklope na satu ostavljam hilti u zidu i krecem kuci a ti gledaj dal ce Mark dobro jajca da promesa i da imas dobar reach danas. Gde vam je penziosko, zdrastveno osiguranje i sta sve ide uz normalan posao. Svaka cast ljudima koji zaradjuju i muce se pored ovakvih ljigavih diktatora ali ja nikad nebih menjao moj posao i platu za FB IA i ostale internet poslove. Ja koji imam mogucnost da ulozim jako dosta sam shvatio da u FB ne treba ulagati nista, danas te ima sutra si kod cika Mike muzes kravu. :slight_smile:

Ove crtice su inače vrlo jasan pokazatelj da neki odu sa Balkana, ali nikada Balkan iz njih. :smile: :o:

Kakva je situacija trenutno? ja sam sinoc dva linka postavio i jako dobro su prosli (bolje nego ocekivano)… Kako je vama ostalima?

Zadivoljavajuce, popravio se odnos impresija i requesta. Jis samo eCPM malo jaci da bude i super.

Meni request nije los ali ipresije su katastrofa u aprilu! ispod 30% u odnosu na Request! Poludecu vise!

Ja sam napravio linkove za naredna 4 dana… vidjecemi kako ce ici, da li ce se vratiti na staro… nadam se da hoce :smiley:

Zaradis na FB IA, prijavis se i placas zdravstveno osiguranje, penziono i sve sto ide uz normalan posao :slight_smile:

Zasto vas banuju, da li vam salju pre toga neku opomenu, nesto? Nemoguce da iz hira nekoga banuju?!? Ja imam jedan IA nalog i do sada je sve u redu, da li treba da pravim jos neki?

I ja bih voleo da znam zasto. Nema nikakvog obavestenja, ni pre, a ni posle bana. Samo su mi svi clanci otisli na unpublish…i to je to.

Pravite koliko god mozete, treba i meni info od nekog iz Srbije ko je skoro napravio instant. Cuo sam da sad i ako prihvate za instant a iz Srbije si da neces moci uneti racun za isplatu.

Mislim da je bilo price da paypal nece prihvatati za nove IA

A iz Srbije ne moze ni da se napravi novi IA

Ja sam imao da apliciram za 2-3 stranice samo od milion, i to te dve su admini 100 god bosanci zbog toga sam i imao opciju. I poslao sam na review, na jednoj pre 7-8 dana, na drugoj prekjuce ali jos nista

Ekipa, je li ovo omogućena zarada putem IA objavljivanjem video zapisa? Naime, kada objavim video ispod mi stoji reklama? Je li to to?

Nije, to su predloženi videozapisi :wink:

Ljudima treba da se plasiraju gluposti jer smo takav narod. Kad bi nesto pametno objavio verovatno bi imao reach par hiljada samo. :confused:

To je dokaz da su komentari najbolji ako želite reach. Komentari>Share>Lajk>

Kakav vam je odnos request i impressions u zadnjih desetak dana? meni je manje od 30%

Facebook jutros poludio :smiley:

fb%20instant