Upit o zaradi na Instant Articles?

Ovo mi je statistika po drzavama http://prntscr.com/jbcy2t

izvini , vidim da si pouzdan po pitanju ovih stvari, da li postoji mogucnost da se konsultujem sa tobom preko nekog chet-a?

Kod većine je slična situacija i mi tu ne možemo ništa. To se uglavnom dešava jer korisnici prelete preko reklame prije nego se reklama pojavi, također, trenutno nema puno domaćih oglašivača na IA a FB ne želi da svaka reklama bude na engleskom.

Odakle ti dolazi većina publike pa je eCPM samo 0.4$, iz Srbije?

Tuga stvarno koliko naše države zaostaju u tom pogledu. Traži načine da privučeš dijasporu na stranice, džaba milioni lajkova naše publike :wink:

Ovde je problem 99% u tome sto mu je publika ispod 25god, tj bar vecina. @Milos1994 ispravi me ako gresim.
Nema sta na private, ovo je forum, a na forumima se takve stvari pisu, tako da pisi ovde.

1 Like

onda mora da je do toga.

Jesam li u pravu za godine fanova?

Ova stranica je u pitanju:


Evo statistike:

Tacno sam znao, svako ko ulaze ozbiljnije nije mu cilj da ide na osobe mladje od 35 god. Pogotovu ne na Balkanu gde ljudi do 40 zive sa roditeljima… Zato je i takva cena, gadjaj sa bustanjem ljude izmedju 30 i 50 god po mogucstvu zene, one najvise donose.
Edit:
Ujedno i ovo donosi mali eCPM, verovatno imas i dosta prijava za spam, nudity itd. Imas srece sto jos uvek imas IA @Milos1994

Aha ,vazi, hvala puno na savetu i pomoci

Kad vidim kako se radi IA nije ni cudo sto smo blokirani skoro svi u Srbiji, jeste sustina da se radi popularan sadrzaj, ali neke granice treba da se postuju…
Postoji i druga vrsta sadrzaja koji je popularan sem ovoga sto se radi…
Najgore je sto ja izgubim IA koji ne radim ova click bait sisa/dupe sranja…

Pozz, pocinjem sa IA pa me zanima koji host je najbolje uzet za wordpress org. Mozda bluehost?

Pozdrav imam problem sa IA: Ovo mi pise u podesavanjima na stranici:


A ovo mi pise kada probam da dodam nacin placanja:

Inace IA mi je odobren samo imam problem sa ovim zavrsnim korakom.
Da li neko zna kako ovo mogu da sredim?
Hvala unapred.

Šta si dodao paypal ili bankovni račun?

Bankovni racun,uspeo sam nekako da namestim.
Imam pitanje sada u vezi IA oglasa,kako bih trebalo da se namesti da se prikazuje na sajtu automatski ili rucno?

Bilo bi lepo kada bi nam se javio @BigTruck i da nam kaze jel je jos na Karibima ili radi sa FB IA? :joy: neko ko je pravio 75k dolara za mesec dana, ne verujem da je batalio IA? :blush:

Nisam još na Karibima. :smiley: A ovih par mjeseca zadnjih malo slabije, 20-30K$ ali je dobro svakako.

2 Likeova

P.S nije netto, ima dosta troška :smiley:

2 Likeova

Koliko sada imaš lajkova na stranicama ako nije tajna?

1 Like

Kakav je eCPM za Srbiju i Hrvatsku trenutno? :blush: