Upit o zaradi na Instant Articles?

ne bi*

Koliko je ovo tesko :smiley:

1116 ja se stvarno izvinjavam sto ne pisem vasim jezikom toliko dobro gramiticki ali trudim se i jos uvek ucim. :blush:

Nemanju si kontaktirao posle prntscr-a zarade jer si hteo da dobijes neki besplatan savet koje si dobio kao sto i svi dobiju, ali neki kodeks postujem i uvek cu da postujem. Tvoj privatni zivot niti sam video niti me interesuje, posle tvoje objave " Don Vito Korleone style" su bile blokirane na mom feed-u :wink: Tako da niti znam a niti me interesuje sta radis. Tvoja stranica nije kompromitovana ovde jer je ime prekriveno, tako ni to nema veze sa vezom. Drugo da bi bio ljubomoran na nekoga taj treba da ima nesto sto ja nemam…
A to ko sam ja i sta sam ja, oni koji treba da znaju, znaju. A to je i najbitnije :slight_smile:
Ovde stavljam tacku na bilo kakvu dalju raspravu/konverzaciju sa tobom.

U potunosti se slazem (ko razume, shvatice :smile: )

“postavljaju slike sa privatnih stranica bez dozvole vlasnika”

Privatnih stranica??? AHAHAHAHA Ko da ideš zvat policiju jer ti neko na javnom mjestu slika auto :joy::rofl: BTW ti daleko više podataka o sebi objaviš nego on. Na tam nekom forumu staviš puno ime i prezime, a govoriš o privatnosti…

A ovo “siromašan” sam siguran da je napisal zbog tvojeg pogleda na svijet, jer očito misliš da si uhvatil boga za muda…

Neko da je ljubomoran na tebe jer postavljaš idiotske slike na stranicu i na jadnim ljudima kupiš lajkove? To mi je u rangu onog kad negdje napišeš neš protiv motorista i njihove vožnje, pa ti “motorist” napiše da si samo ljubomoran na to kaj oni mogu prestizat po punoj crti…

Moje prvo iskustvo sa IA je katastrofa. Totalno razočarenje. Znači aktivirao sam IA na svoju stranicu, koja je unikatna, preko 100k lajkova i followera, sa zanimljivim sadržajem i dobrim reachom. Nisam spamovao, već sam objavljivao po 5 IA članaka dnenvo, uz 3 fotke. Fotke su odlično prolazile, a članci solidno.

Prošao prvi mjesec, zarada mi je bila oko 850 dolara. U monetization manageru sam unio sve potrebne podatke, za isplatu. Nakon nekog perioda, velikoj većini kolega koji često diskutuju na ovoj temi je bila uplata, ali meni nije. To je period od 18. do 20. aprila.

Ja sam čekao do 23 aprila, mislim, novi sam tu, prva uplata, pa možda i kasni. Kontaktirao sam ih, oni su mi odgovorili da su poslali uplatu i da kontaktiram banku (inače Raiffeisen banka BiH). Ja to isto učinim i banka naravno kaže da nema ništa i da tražim od facebooka neku potvrdu o plaćanju, kako bi oni mogli provjeriti da nije gdje zakočilo.

Ja to od njih tražim i pošaljem im svoje podatke, a oni mi odgovaraju da su ponovo uplatili i da će stići od 5 do 7 radnih dana. Od tada je prošlo 9 dana, uplate nema, a u međuvremenu sam dobio ban i to zbog kršenja nekih njihovih pravila, a niti je sadržaj kopiran, niti sam spamao. Pošaljem mail da mi objasne šta sam kršio, naravno još nisu odgovorili, mada tamo piše da odgovaraju u roku od 3 dana.

U međuvremenu mi se obračunao i prošli mjesec i to mi trebaju isplatiti, a prethodna uplata još nije izvršena, a uz to sam dobio ban.

Neko mi reče da će sve biti isplaćenu i ukoliko sam dobio ban, ali očito da neće i očito da lažu i obmanjuju, jer uplate nema. Ako je netko imao slična iskustva, neka mi se javi kako je to riješio. Bio bih mu jako zahvalan.

Ponovo planiram instalirati IA i krenuti, jer mi se dopada ovaj sistem, ali ako me ponovo banuju, onda stvarno treba skroz prestati sa ovim facebookom.

Ljudska bijeda…ali eto izgleda nije samo nas Aleksandar takav.

A da se ti dogovoris je l ti je katastrofa ili ti se svidja…99% je greska do tvojih payment podataka, meni su uredno isplatili nakon bana, a i ostaloj ekipi ovdje…Mogu ti potvrditi.

A sto se samo bana tice, dobili smo velika vecina bez razloga, ciscenje izgleda…Jedan mi je IA bio ban, a na njemu nisam nista 30 dana objavio…No, dok se drugi mogu praviti samo nek banuju i novac isplacuju :joy:

Ajd napravi meni jedan kad vec moze :smiley:

Pa javi se u pm, rekao sam ti nema problema…cccc samo imam 4-5 viska stranica sa glupavim nazivom haha

1 Like

Gledaj sta mi odlazi na raspali Adsense :smile:

Vidi ovako, svidja mi se ta komfornost da mi se na clanke moze ulaziti za manje od jedne sekunde i zbog toga se planiram vratiti. Razocaran sam sto se tice bana bez razloga, a placanje bi kad tad rijesio.

Uci cu i ponovo podatke provjeriti i cekati 10 dana, jer je to neko njihovo pravilo.

I ako moze par pitanja u private, da ovdje ne spamam?

Tek sad vidim, pa ova glupava stranica ima hrpu ovih objava…

Svaki komentar je suvisan…

Meni od prvog Maja je opet katastrofa… Dnevno 20k pregleda… Prije mjesec dana bilo preko 40k

1 Maj. Kazu ljudi nemam brend, skupljam lajkove na ljude u kolicima… :frowning:
Kazu ljudi imam 10 lajkova po slici… zabole me patka sta kazu. :joy::grin:

Objavljeno pre 9h :open_mouth:

Au bre dečko…koliko godina ti imaš?

1 Like

Dovoljno da napravim doticnog gospodina toliko ljubomornim da postavlja moje slike na ovom Forumu. :blush:

Aha, kapiram. Dakle ti stvarno mislis da je ovde neko ljubomoran sto ti imas 1K lajkova na slici?

1 Like

Zašto se trudiš uopšte :smiley: Vidiš da još uvijek koristi “Engagement Bait” koji je zabranjen već 6 mjeseci i svaki trenutak može očekivati ban zbog toga.

Ne kapiras, postavio sam ovu sliku pre 2 dana i rekao da zadovoljan reachom zadnjih dana, na sta se javio doticni gospodin i krenuo da postavlja moje slike sa moje stranice i da objasnjava zbog cega ja imam 5k komentara i toliko podela. Nicim ga nisam izazvao ali eto, ljubomora cini cuda. :blush: