Upit o zaradi na Instant Articles?

U ovom slučaju se nemaš šta žaliti, do tebe je :joy:

Evo također i kod mene isti slučaj… Da li je ovo nešto što se može ignorisat, s obzirom da piše da će se izgubiti pristup samo navedenim stavkama, ali ne i Instant article/Audience network. Ako se ipak ne bi trebalo ignorisati, šta učiniti?

Čitao sam malo na netu, kao potrebno je da se pošalje za taj novi review, ukoliko su ti potrebni navedeni podaci od korisnika. Mislim da samo kao publisher na instant article, ne koristimo navedene stavke, ili griješim?

Mozel pomoc ne mogu nikako da ovo rijesim

Screenshot_10

Zna li netko riješenje?

Trebaš imati posjete na sajtu.

1 Like

i sa sam trazio po netu ali nisam nista konkretno pronasao sta da radim sa ovim. Ako nadjes prvi resenje javi :wink:

Da li ima jos neko ovaj problem, slucajno sam kliknuo na Support i tu sam video da imam “issue” (sve normalno radi ali vidim da sam duze vreme u nekom problemu a ne razumem ga)

To nisu tvoji problemi već od zajednice :smiley:

Sajt treba da ima 8k poseta minimum, ovaj ban ide obicno 30 dana.

Tek sada sam malo detaljnije procitao uslove FBa i mogu samo da kazem da su u pravu. Realno i ja sam krsio neka pravila kao i 90% ljudi, sustina je da su trebalo ranije da upozore da se naprave izmene pa tek onda da banuju ali moze im se. Malo je bzv sto nisu arsini isti za sve… Npr mudrolije imaju samo jednu sliku i monetizuju posetu a to je mimo pravila, brightside isto ima samo slike a ne diraju ih… Jbg mora da budes jak i veliki da mkzes mimo pravila da radis, isto kao i Adsense.

Nije u pitanju ban, nego sam htio dodati novu stranicu.

Hvala na odgovoru :grin:

Kak oni znaju kolko stranica ima posjete?

Reci da šališ haha :smiley:

I koliko vremena trebas imati minimum 8k :joy::joy: i meni je ovo nelogicno, da su stavili taj minimum…Sigurno da trebaju posjete, @Jeronimo034 je l ovo provjereno?

Ja dobih ban na jos jednom, tacnije ukinuli cijeli taj page…jos jedan u nizu.

Proveren info, 8k u mesec dana.

1 Like

Ja mislio ti govoris za dnevnu posjetu haha…a pa to onda zvuci ok.

1 Like

Pa dodaš jedan jedini dio koda kad dodaješ stranicu, kak mogu znati kolko je bilo posjeta prije dodavanja koda? Ili trebaš tih 8k posjete imati preko fejsa? Malo mi je nelogično, znam da fejs sve prati, ali kak će pratiti kolko ljudi koji nemaju fejs je posjetilo stranicu?

I od kad je tak? Jer prije neka 2 mjeseca sam napravil novi IA s domenom starom oko pola godine i nije imala niš posjete, a prije pola godine dodal domenu tad staru 1 dan na postojeći IA bez ikakvog problema.

sta se na IA smatra pod minimum readership?

vjerojatno ovo gore što se spominje par postova prije, min 8 000 pregleda mjesečno…

Povecano na 2k dnevno.