Upit o zaradi na Instant Articles?

Da li su takvi člankci uopšte dozvoljeni na IA?

Prije su bez problema isli. Sada poslije ovog zadnjeg update-a pola clanaka ode na unpublished.

Nitko sa iskustvom o isplatama IA i porezom??? Pliz :slight_smile:

Nema tu iskustva, svaku narednu isplatu plati 10% i mirna glava :wink:

Jedino pitanje za sve.

Da li mi koji koristimo Instant trebamo uraditi ovaj APP REVIEW? I da li trebamo ako koristimo fb app samo za share-ovanje na FB

Gledaj da izbacis crnu hroniku po novim pravilima to je zabranjeno u instant articles zato sve ide na unpublish

I mene interesuje da li ste i kako uradili APP REVIEW?

Još uvijek nisam našao odgovor

Da li je moguće napraviti dva instant artikla, tačnije računa, na je dan website? Znači, imam jedan website sa jednim instant računom, da li mogu na taj isti website napraviti još jedan instant račun na neku drugu facebook stranicu?

Ne moze …

Mozel neko pomoc?

Sta se desava Forumasi, jel ste svi ispali sa ovog FB-a ili ima da jos neko zaradjuje novac od FB IA? :smiley:

1 Like

Prijatelji, sta uciniti kad ti facebook oznaci neku stranicu. Tj. reach na linkovima je 0 a na slikama i video klipovima normalno. Do kada ovo traje i sta se moze uraditi po tom pitanju?

Pozdrav svima,
vec mjesec dana pokušavam riješiti problem za dobijanje IA zbog “minimal readership” ali nikako da saznam koliko zaista treba imati mjesečno posjeta. Puno bi mi značilo da neko ko je riješio ovaj problem prenese informacije koliko je on imao posjeta kada je ova dosadna poruka nestala :smiley:

Ne znam da li je tačna ova informacija, ali negdje sam pročitao da je potrebno min. 1k pregleda dnevno.

1 Like

Ja se jos drzim, ali je od jula 3-4 puta slabije nego pre! Ne znam da li je to zato sto je leto, lepo vreme, odmori…

1 Like

Tnx @Olaf trenutno sam dogurao do 800 dnevno tako da se nadam da cu uskoro imati i 1K tako da cu onda vidjeti koliko ima istine u svemu. Gledao sam, trazio svuda ali nisam od nikoga uspio dobiti informacije iz iskustva koliki je broj potreban.

Ima li još neko možda informaciju koliko je potrebno imati posjeta da bi se dobio IA?

Dok sam imao pristup IA, imao sam preko 1000 posjeta dnevno, onda sam prestao objavljivati članke (možda jedan u 10 dana) i izgubio sam pristup a razlog je bio minimal readership. Tako da bi ova brojka mogla biti tačna.

Hvala @Olaf Imam jednu staru stranicu na kojoj imam IA ali je na drugom jeziku i sa drugim imenom. Kako da je iskoristim razmišljan ali nemam prakse a strah me da nesto ne zabrljam.

Ima li neko prijedlog kako da IA sa stranice na drugom jeziku i sa drugim imenom povežem sa stranicom koja nema IA i ima cca 20K?

Pitanje za strucnjake u vezi IA, dali se isplati ubaciti Instant Articles na stranici sa 5k ljudi trenutno… mada svakim danom se brojka povecava