Upit o zaradi na Instant Articles?

isplati :smiley: :smiley: :smiley:

Pitao je covjek strucnjake Kornicu :blush::yum:

5 Likeova

Ne isplati, još uvijek je to mala stranica. Kada budeš imao 20k+ onda se prijavi.

Haha a bas si mi se ti nasao javljati. I de malo manje pisi gluposti nego pokusaj reci svoje misljenje i pomoci nekom.

Iskreno ja mislim da je uredu stranica od 5k tj zavisi opet kakva je. Pricao sam sa jednim likom i kaze na stranici od 5k ima zarade od 3-5$ dnevno na IA, pa ne vidim razlog zasto ne bi pokusao raditi, pa taj novac ulozio u boostanje, odrzavanje te stranice. Vjerujem da ce prije tako doci do veceg broja fanova. Ali opet kako ko hoce​:grin::grin:

De zezam te ba Kornicu sta si se upalio :joy::joy:

kornic paljevina …

1 Like

Hvala na pomoci, necu se prijavljivat jos na IA, poslusacu Olafa… stranica je aktivna jer se na njoj radi svakodnevno ali misljenja sam da je bolje da sacekam da dostigne veci broj clanova

Hahahah, zamalo nisam pao sa stolice kad sam procitao sa 5k 3-5$ dnevno.
Evo saljem sliku zadnja dva dana kakva je zarada. Inace objavljujem na 14 stranica sa ukupno oko 850 000 fanova.

Znaci taj sto zaradjuje sa stranicom od 5k 3-5$ bi sa mojim stranicama zaradjivao dnevno 1 000 000$ :smile: :smile: :smile:

Broj lajkova ništa ne znači, već engagement rate. Ovo statistika samo pokazuje koliko loše vodiš svoje stranice. Uradi nešto po tom pitanju :wink:

3 Likeova

Engagement rate je pao za 1/3 u odnosu na mart/april ali ne za toliko koliko je otisla zarada i eCPM :frowning:

Je li moguce koliko je ovaj facebook poceo krasti na impresijama??? Na 20 000 zahtjeva samo 4000 impresija. Prije sam na 20 000 imao skoro 10 000 impresija.

Servirali bi ti oni impresije kad bi ih imali, nego nemaju oglasivace. To je problem, zato su i pogasili brdo IA naloga, ne zato sto oni brinu o korisnicima…

Srozali duplo eCPM, 4 puta impresije. Fakat cu odustati skroz od IA i vratiti se AdSense-u.

0.66 ecpm kod mene juce :joy:

Ja se nadam da ce biti malo bolje od jeseni

5k fanova 3-5$, znači ovi koji imaju par miliona fanova zarade za 6 mjeseci toliko da više nikada u životu ne moraju raditi :slight_smile:

1 Like

Eh da je tako sad bi se javio sa Maldiva :slight_smile:
U odnosu na zimus sve je palo 2-3 puta :frowning:

Kako promovisati Instant Artikle na Facebooku?

Kada uplatim promociju ljudima se prikaze kao standardni clanak, dakle nema one munje.

Imam par FB stranica, u pitanju su 90% stranci. Broj fanova je oko pola miliona. Sta mogu ocekivati od IA? Tematika je vozila…

Sa dobrim ricom i angazmanom mozes puno :slight_smile: