Upit o zaradi na Instant Articles?

Kako su ti prihvatili ako dole piše pending?

To i ja bas videh i isto se pitah :smiley:

Pa prihvatili su onaj prvi korak, jer mi je do sada izbacivalo ono “minimal readership”, sada čekam da pregledaju članke (koji su se pojavili u production articlesu) što je nekada bila stvar formalnosti, ali vidjet ćemo.

Ne znam, i ja sam zbunjen.

SVE SAM ■■■■■■ POKUŠAO!

Odobrili su mi konačno IA i sad šta god da uradim dobijem PRAZNE REKLAME. Stoji onaj prostor za njihovo prikazivanje, ali njih nema. Ima li ijedan dobar insan ovdje koji je voljan pomoći?

Polako bre…Sto si toliko nestrpljiv? Ako si dodao placement ID sacekaj malo, da skeniraju traffic da znaju sta da ti postavljaju.

Nestrpljivost je dijagnoza koju su i doktori ustanovili, pa sad pijem terapije zbog povišenog pritiska i glavobolja :smiley:

Ako je to da oni sad traže najbolje reklame za moj sajt, onda je odlično, samo nek nije do mene.

Znaci postao si rob farmaceutske mafije… Onda bolje radi neki manje stresan posao, jer ovde u toku dana imas 10 promena raspolozenja, od ocaja do ludacke radosti :slight_smile:
Jao nema “munje”, dal su me banovali?
Evo je munjica u uglu, ucitala se zarada! Ooo sto je dobar eCPM bice loveeee
Sat kasnije, novi clanak izasao, FB srezao reach, “bem ti FB i reach i sve u PM”
I tako u krug svaki dan…

Imam već takvih iskustava sa prošlim sajtom, ali mislim da znam gdje sam griješio pa sam uložio dodatni napor i sada očekujem njegove plodove

Samim tim i vece oscilacija u raspolozenju ce da budu i jace emocije :slight_smile:

Napokon sve radi kako treba. Samo jedan savjet mi treba, dosta članaka kopiram, na početku sam prerađivao pa me opralo i onda samo samo c/p počeo raditi. Kakvi su oni sa time, odobrili su mi iako je svih 10 koje su uzeli kao test bili kopirani, hoću li dobiti ban ako nastavim to raditi?

C/P ili originalni postovi (da ne kažem autorski), mislim da je isto. Iz mog iskustva…koristi dok traje :smile:

A kada pukne, opet iz početka…

Uspeo sam ERSTE Banku da povežem. (UniCredit, MTS, Telenor, Komercijalna Banka dobijem poruku: Some platforms unavailable in payment account’s region.)

Kakav je kod vas CPM ovih dana?

Evo kod mene za posljednja tri dana.

Odličan.

Jesi pokušo prijavit IA na drugu fb stranicu?

Da, bezuspješno. Al’ šaljem appealove svakih 5 dana, proradit će jednom :slight_smile:

Ja sam danas uzeo da povezem IA na drugu FB stranicu, zavrsio sam sve korake, trneutno cekam onaj pregled za clanke, nadam se da ce uspjeti

Pozdrav svima.
Ovih dana mi je jako slab cpm , da li postoji neki nacin da ga poboljsam

https://charlesngo.com/facebookviewads/

kako vam se čini ovo od fejsbuka?

Daj Ruki, ovo je ubačeno prije 3 mjeseca :smiley: Ali, korisno za one koji nisu do sada otkrili :wink: