Upit o zaradi na Instant Articles?

Vidiš, još te nitko nije zvao Ruki. :blush: :o:

još mi tepa

gay is ok

:rainbow: :rainbow_flag: :rainbow:

Ljudi pojavilo se novo obaveštenje koje ocenjuje “kvalitet” monetizacije na vašem instantu, većina u stvari sa svima sa kojim sa se čuo i koji koriste “instanst” piše “failed” i da postoji velika mogućnost da će u narednih 60 dana izgubiti pravo na monetizaciju. Sad nisam 100% siguran da li se odnosi na instat aplikaciju, ali sam i prilično siguran da se odnosi, kakav je vaš “kvalitet” monetizacije" i šta ovo zapravo znači?

Screenshot_1

Valjda ih je “koštala” monetizacija pa se vade… ili još jedno obavještenje unaprijed s kojim “prepadaju” korisnike… ili opet neka greška u sistemu jer smo baš svi “Failing”.

Ali istina je tu negdje, a i nije mi jasno KADA je započeo ovaj period, nema datuma, nema “istaknutog” boxa s obavijesti kao inače.

A ko će im znati, FB je to :slight_smile:

Bravo Kole na zaradi :wink: Odakle ti dolazi većina publike i koliko imaš lajkova na stranicama na kojima dijeliš članke?

Vjerovatno kako je ovaj LINK otkriven i otvaran danas širom svijeta milione puta, Facebook je uklonio obavijest o tome “Na koji način zadovoljavate IA kriterije”, tako da je kod mene “Failing” nestao, ne znam kako je kod vas, ali dijelom sam i pogodio da testaju sistem :slight_smile:

Velika je ovo priča brate, najviše poseta iz Srbije. No toliko promena ima u poslednje vreme, da je to postalo prosto neverovatno. Nzm da li će biti kraja tome, bar na par nedelja :smiley:

Kole, kako mogu da vidim ocenu kvaliteta svog sajta? Pošto meni ne prikazuje dole ime platforme i ostalo kao tebi.

Nažalost je tako, na nama je da mu se prilagođavamo :smiley: Mada, iako imam stranice sa velikim brojevima, napravio sam pauzu od Facebooka, a stranice mi se ne prodaju jer želim isprobati Ad-breaks. Ako je u pitanju velika priča, onda mogu pretpostaviti o kome se radi, moja vječita konkurencija :joy:

To je bio neki bag za ocenu, nestala je ta opcija pošto je celom svetu bila “faild”

Sto se tice ovoga dobio sam odgovor od podrske.

Je li ko primjetio drastičan pad reacha danas?

Koji je mail podrske njihove?

Članak nije dovoljno kvalitetan? To je poenta?

Nešto su radili, ali evo danas se vraća. Bar u Srbiji, još jedna stvar je promenjena i jako je bitna, obratite pažnju na lepo vreme, jednostavno nema ljudi, tačnije vaše publike, ko god ima portal, srazmerno broju stranica itd. fejs daje publiku tipa 60.000 potencijalnih i ni manje ni više, kad tih ljudi nema biće manji rič, uveče će porasti. Pazite na surovi clickbait, izbegavajte to po svaku cenu

image

U banci mi ona kaže da mi oni ne mogu dati izvjestaj na kome stoji cijeli broj kartice, raiffeisen je banka u pitanju, ima li neko sličnog iskustva?

Kakav broj kartice? Trebas napisati podatke racuna, swift kod imas na njihovoj stranici. Ostale podatke racuna imas na izvodu ili udji na mobilno bankarstvo i zatrazi na mail upute za inostranu uplatu i dobit ces sve potrebne podatke.

pobogu nemojte komplikovati, samo uđi u banku i traži instrukcije za primanje novca iz inostranstva … dobit ćeš papir na kojem piše sve ovo što oni traže, slikaj i pošalji im sliku tog papira

naglasi u banci da ćeš novac primati u dolarima