Upit o zaradi na Instant Articles?

Da li je i kod vas ovakva situacija ovih dana , inace vecina poseta je sa balkana …

, i da li postoji neki nacin da cpm popravi… Hvala

Svuda je tako, za sada ne. Skratili su doseg našim stranicama u inostranstvo, balkanskim msm, mi smo probali ciljali područje sa srpskim jezikom u Austriji, Norveškoj itd. ništa se bolje nije desilo,mnogo naloga za reklamiranje su banovali, ozbiljni sve više prelaze na adsesne da se reklamiraju

Imam jedno pitanje, ne koristim IA ali mi je jaruga banovan skoro pa me zanima recimo on je prijavio instant na jednu web stranicu i jednu facebook stranicu, međutim linkove sa weba je dijelio i na još druge dvije stranice koje ima pa mu je i na njima prikazivalo instant artikles. Jel mozda to razlog da ga banuju. Koliko stranica može i da li uopšte može bit više stranica prijavljeno na jednu web stranicu? Ili svaka facebook stranica mora imat svoju web adresu? Hvala

Jel to onaj koji je stavljal “recepte” ?

Nije, kod ovog je većinom alternativna medicina

Meni je za Ameriku trenutno 2,5 dolara, budi prezadovoljan sa tim

Nije to razlog za banovanje, mozes postavljati linkove na koliko hoces stranica i grupa i svi ce biti IA

Je li samo meni u zadnja dva dana drastično pao CPM, znači tri puta manji nego inače?

Nije samo tebi cpm…

Meni ide od 0,6 do 0,8 zadnjih mesec dana. Valjda ce kad zahladni da bude malo bolje stanje :slight_smile:

Nadamo se …da se bar malo poboljsa stanje.

Je l ima neko da mi da savet za dobijanje instant artikla za drugi sajt? Pre nedelju dana sam poslao zahtev za drugi sajt i idalje pise panding Ako neko zna da li uopste prihvataju ili ne neka javi, ili bilo sta ako zna o ovome, i kolike su sanse da se dobije uopste. Ja iskreno mislim da ce to pending biti 2 meseca dok ne odbiju

Meni izašla mogućnost da apliciram, sve kriterije zadovoljim dok ne stignem do države gdje ih ima 20-ak, ali nema BiH. Izaberem Ameriku, ali traži adresu i ostala sranja… Kakva je opcija da kupim virtuelnu adresu i broj telefona, ima li neko iskustva sa tim?

To to, dobro si se sjetio! :blush:
Sigurno će ti se i Mark veseliti. :smile: :o:

Bolje neki proxy, otvori nov nalog preko proxija i prebaci admina na taj nalog i onda apliciraj. Ali OBAVEZNO skini stari nalog sa admina :crazy_face:

Znate li kad se izgubi monetizacija za IA, da li ce isplatiti zaradu za taj zadnji mjesec,
pošto vidim za septembar mjesec još se nije pojavila na Payouts stranici.

Hoce. /2000000000000000

Je li stvarno hoce ili se zezas sa ovim nesto /2000000000000000)
:slight_smile:

To je stavio jer moraš imati minimalno 20 znakova da bi ti prihvatilo post :sunglasses:

Hoce isplatiti ne brini se baš kako blackeagle reče nervira me 20 characters…