Upit o zaradi na Instant Articles?

Hahaahah @MuamerWP i kod mene to bilo al evo sad sve ok :wink:

1 Like

Kad na IA kreće zarada za novi mjesec? Naime meni još uvijek broji za 10.mjesec i da li trebam još šta podesit u payment osim onog što sam odradio prvog dana (Swift, IBAN, itd). Usput evo i neki UPDATE od mene jer svi znate kad sam pokrenuo temu i ostalo. Ja sam i više nego prezadovoljan :smiley:

2 Likeova

Svaka čast brate! Samo naprijedd

1 Like

pozdrav trebam malu pomoc oko IA pokrenuo sam aplikaciju sad me interesuje kad ce poceeti to da radi kad cu moci vidjeti posjete i to ako neko moze pomoci nek se javi slikat cu sva podesavanja nek pregleda jel sve ok

Da li je uredu da se nakon 01.11.2017 nish ne mjenja na Audience Dashboardu. Da li imaju kao google prvog ajmo reci neki obracun ili nesh… Payout mi je postavljen i kad udjem tamo samo stoje ime i prezime!

I mene zanima ovo što @Erwin_Okugic pita a isto me zanima da li je neko od vas primio uplatu na devizni ili ste svi na paypalu?

Pozdrav, imam stranicu s 35.000 tisuća fanova koja dnevno sa mobilnih posjeta ima cca. 3.000 korisnika… znam da je teško reći, ali zanima me kolika bi cca bila zarada sa IA?

Sa Google adsima sam i više nego zadovoljan sad. Na ovu posjetu ide i do 10e.

Imajući u vidu zaradu s Googlea na tu posjetu, i onu koja je bar (za sada) 2-3 puta veća na IA, na FB bi mogao zaraditi oko 10-ak dolara dnevno!? Hmmm… zavisi odakle su ti mobilni, da li su Balkanci ili dijasporci :slight_smile:

Probaj, testaj… i da, cim aktiviras IA, clanci koji ti budu IA verzija imace bar 50-60% veci reach.

Jos necije misljenje :slight_smile:

Pa na adsense imam 10 eura… malo sam naporan s oglasima, ali ljudima ne smeta.

Ne bi riskirao adsense zbog iste cifre na IA.

AdSense ti se prikazuje i mobilnim i desktop i svim mogucim uredjajima… koji imaju browser

Instant clanci se prikazuju SAMO mobilnim posjetiocima

Jasnije sada?

Kužim ja to sve. Meni je od sve adsense zarade 80% preko mobitela. Upravo zbog toga ne želim riskirati ako zarada neće biti barem duplo veća.

Nije se kolega iznad do kraja precizno izrazio. Ti i dalje imaš AdSense sa mobilnih posjeta. IA će ići samo putem mobilnih posjeta + FB aplikacije.

Ja imam 75% na jednom FB pageu i odlucio sam se za IA… Pad AdSense je bio 10%, ali sam dobio na IA 300%

Tako da imam zaradu u odnosu na hocu/necu IA oko 350% vecu nego samo sa AdSense!

Nase je da odgovorimo, tvoje da pitas, pa ako ako, niko te ne tjera! :slight_smile:

Hvala na odgovorima.

Ako ne budem zadovoljan, mogu isključiti IA?

Na koliko posjeta je to?

Koliko primjetim kod ostalih na Forumu, nema veze koliko je posjeta, svi skoro imaju iste ili skoro slicne postotke u odnosu na AdSense

A ako ti se ne svidjaju IA, samo ih zanemaris, nije nesto sto moras koristiti - oprobas pa vidis kako to tebi (ne)ide

Može li stranica s .info domenom na FB IA? :slight_smile:

Moze koji hoces domen. Ja imam jedan .world i jedan .club .

Super, hvala.

Još jedno pitanje. Mogu li IA s jedne domene objavljivati na više FB stranica ili samo na jednoj?

1 Like

Mozes na zilion stranica,grupa, profila. Sto vise to bolje :slight_smile:

1 Like