Upravljanje s više računa

Pozdrav svima, ima li tko iskustva sa sljedecim problemom:

naime, trebao bi koristiti više adsense racuna samo za upravljanje oglasima. Imam svoj adsense i gmail racun, pa bi se trebao spojiti na 2-3 racuna od drugih ljudi (sa svim njihovim tocnim podacima za isplatu) te postaviti kod na njihovu stranicu. Obrača li google pažnju na to, ili je bitno da su unikatni podaci na racunu, bez obzira s kojeg se IPa ulogirava na njega. LP

možeš slobodno.

nisam siguran da može. meni je jedan račun banniran tako :wink:
frendov i bratov :wink:

nisi siguran?
ja sam siguran - može.

[quote=“PeGO”]meni je jedan račun banniran tako :wink:
frendov i bratov ;)[/quote]

Možda zbog iste poštanske adrese?

nije ista poštanska adresa…moja i bratova je pa nismo banirani… :), tj. on je ja nisam :smiley: (al banniraj je i račun od frenda)…

Malo OT ali me zanima dali mogu imat vise adsense racuna na jednoj stranici, takozvani shared revenue? Imam neke informacije da je bio neki old shared ravenu model, kako je sada stanje?

ukoliko se plašiš bilo cega, koristi proxy, izbrisi keš i kolačiće, promijeni rezoluciju i preglednik, i uđi u drugi google acc. tako te google ne moze upratiti. :slight_smile:

mozda da i formatira disk i instalira linux? :slight_smile:

Pitanje opet.

Dali je dozvoljeno postaviti reklame sa dva različita računa tako da se vrte svaki put kada se otvori nova stranica?

mislis da imas dva acc. na isto ime i da ih vrtis na istoj domeni ?

ne, moj račun i od X osobe , koja ima različiitu adresu i sve različitno od mene.

da mozes ja koristim na prijateljevom sajtu a u infu mi pise moj web na kojem nema nista

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja