Upute za otvaranje hostinga na 000webhost

Pratim upute na ovoj stranici:

http://www.xboxmb.com/forum/52-programming/39010-facemash*-social-network*-tutorial.html

Objavljivač uputa, napravio je stranicu pomocu hostinga altervista, buduci da hosting trenutno ne radi (neznam zasto), ja sam pokusao stranicu kreirati uz pomoc 000webhost. Sve radim isto, ali nesto ne sljaka. Mislim da kod upisa podatka za mysql (moja pretpostavka, nemora biti točna)…

Unaprjed hvala…

imas na youtubu tutorijale za 000webhost

[quote=“Forumoljubac”]Pratim upute na ovoj stranici:

http://www.xboxmb.com/forum/52-programming/39010-facemash*-social-network*-tutorial.html

Objavljivač uputa, napravio je stranicu pomocu hostinga altervista, buduci da hosting trenutno ne radi (neznam zasto), ja sam pokusao stranicu kreirati uz pomoc 000webhost. Sve radim isto, ali nesto ne sljaka. Mislim da kod upisa podatka za mysql (moja pretpostavka, nemora biti točna)…

Unaprjed hvala…[/quote]

na brzinu sam pogledao, ovaj važni dio nije dobro objašnjen:

$user = “(Your Username)”;
$password = “”;
$database = “my_(Your Username)”;
$host = “localhost”;

trebaš upisat podatke o mysql bazi koje imaš u cpanelu pod MySQL Databases, i useru treba dati sve ovlasti za tu databazu.

inače, nije ti pametno korisititi besplatne hostinge. odrekni se nekoliko sitnica i skupi 48$ za pravi hosting, nećeš požaliti.

[quote=“Forumoljubac”]Pratim upute na ovoj stranici:

Unaprjed hvala…[/quote]

mislim da je do 000webhost, moja osobna iskustva govore da je to smeće od hostinga. greske se obicno desavaju kod upload-a file-ova. Najčešće se ne pošalje sve i onda dobiješ neke greške kooje nikad niko nije imao prije tebe, pa se taj proces slanja mora ponavljati i ponavljati dok se sve ne posalje. Sto je najgore, vrlo cesto cijeli proces zastopa a moras cekati par sati da se ponovo pokrene. Uglavnom definitivno je do hostinga :smiley:

[quote=“Homer”]na brzinu sam pogledao, ovaj važni dio nije dobro objašnjen:

$user = “(Your Username)”;
$password = “”;
$database = “my_(Your Username)”;
$host = “localhost”;

trebaš upisat podatke o mysql bazi koje imaš u cpanelu pod MySQL Databases, i useru treba dati sve ovlasti za tu databazu.

inače, nije ti pametno korisititi besplatne hostinge. odrekni se nekoliko sitnica i skupi 48$ za pravi hosting, nećeš požaliti.[/quote]

Ukoliko sam te dobro shvatio:

Upisujem te podatke umjesto ovih ?

I kako da napravim ovo boldano ?

[quote=“Forumoljubac”]Ukoliko sam te dobro shvatio:

Upisujem te podatke umjesto ovih ?

I kako da napravim ovo boldano ?[/quote]

da, ove podatke upisuješ, cijeli naziv npr. a838848_imebaze

klikom na usera bi ti se trebala otvorit stranica MySQL Account Maintenance - Manage User Privileges, i onda obabereš ALL PRIVILEGES.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja