Urediti footer teme - Theme Credit

Koristim ovu temu MagPress Demo | Just The Demo Site For MagPress.com (Enormoz) i sada nemogu naći nigdje da ovo sa desne strane Theme Credit spustim skroz u footer na dno. Da li netko ima riješenje za ovo

To inace nebi trebao raditi :stuck_out_tongue:
Kopiraj ID diva iz sidebara i zaljepi text u footer. Samo promjeni CSS kod.

Ne ja to ne želim maknuti samo premjestiti na drugo mjesto odnosno u footer

To ti je jednostavan widget koliko vidim, najjednostavnije ti je da taj widget preseliš u footer widget area i onda ga tamo smjestiš. Nadam se da znaš kako se registriraju različiti widget areas i kako onda prikazati taj widget i na stranici.

Ja to ne želim maketi, nego samo spustiti skroz u footer ali neznam, a nisam našao widget koji je @ CC spomenuo. Ako krše licencu WP-a da li se smije maketi i ljihovi linkovi ako da to mi je još bolje, a nisam ih ni imao namjeru micati

U kratko neznam gdje se nalazi dotični widget tj. nisam ni u kodu uspio naći to.

Widgeti nisu u kodu.

Nego u admin panelu, pod Izgled (Appearance).

Jedino ako nije “hardcoded”, tj. baš zapisano u kod, ali to si već rekao da nije.

Izgled --> widgeti i nigdje nisam našao dotični widget, sve sam ih pretumbao :slight_smile:

Samo da si malo prekopao po kodu teme vido bi ovo:

<span class="syntaxhtml"><br /><span class="syntaxdefault"><?php&nbsp;</span><span class="syntaxcomment">/*&nbsp;WARNING:&nbsp;DON'T&nbsp;EDIT&nbsp;OR&nbsp;ADD&nbsp;ANYTHING&nbsp;INSIDE&nbsp;THIS&nbsp;LINE.&nbsp;THEME&nbsp;WILL&nbsp;DEACTIVATE&nbsp;IF&nbsp;THESE&nbsp;LINKS&nbsp;ARE&nbsp;MODIFIED&nbsp;IN&nbsp;ANY&nbsp;WAYS&nbsp;*/</span><span class="syntaxdefault">?><br /></span><aside&nbsp;id="textpad"&nbsp;class="widget&nbsp;widget_text"><br /><h3&nbsp;class="widget-title"><span class="syntaxdefault"><?php&nbsp;_e</span><span class="syntaxkeyword">(</span><span class="syntaxstring">'Theme&nbsp;Credit'</span><span class="syntaxkeyword">,&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">TEMPLATE_DOMAIN</span><span class="syntaxkeyword">);&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">?></span></h3><br /><div&nbsp;class="ctwidget">&nbsp;<span class="syntaxdefault"><?php&nbsp;</span><span class="syntaxkeyword">echo&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">ccc_footer_license</span><span class="syntaxkeyword">();&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">?><br /></span></div><span class="syntaxdefault"><?php&nbsp;do_action</span><span class="syntaxkeyword">(</span><span class="syntaxstring">'bp_after_right_sidebar'</span><span class="syntaxkeyword">);&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">?></span></aside><br /><span class="syntaxdefault"><?php&nbsp;</span><span class="syntaxcomment">/*&nbsp;WARNING:&nbsp;DON'T&nbsp;EDIT&nbsp;OR&nbsp;ADD&nbsp;ANYTHING&nbsp;INSIDE&nbsp;THIS&nbsp;LINE.&nbsp;THEME&nbsp;WILL&nbsp;DEACTIVATE&nbsp;IF&nbsp;THESE&nbsp;LINKS&nbsp;ARE&nbsp;MODIFIED&nbsp;IN&nbsp;ANY&nbsp;WAYS&nbsp;*/</span><span class="syntaxdefault">?><br /></span></span> u sidebar.php datoteci.