User Login and Management sistem

Dakle trebam pomoc (opet) :visi:

Napominjem da neznam dali se to zove tako kako sam nazvao thread ali cini mi se da je :stuck_out_tongue:

Situacija (jednostavno):

Imam website. Zelim da imam nekakav control panel preko kojega registriram novog korisnika (username i password) i onda mu to proslijedim emailom.

On dok se logira na moj website ima pristup odredjenoj webstranici (my account) i tamo se vidi recimo sve sto je kupio od mene, linkovi na poslijednju verziju softwarea itd.

Situacija (komplicirano):

Imam website. Prodajem proizvod (software). Zelim na websiteu imati login za korisnika(username i password). Forma za regsitraciju nije neophodna, kao sto rekoh ja bi radije da imam neki control panel pa da sam to radim preko web sucelja (vidio sam da mnogo proizvoda nudi tu mogucnost). Dakle samo login, ali ako je i forma za registraciju tamo onda nije problem. Vise bih volio recimo "lost password? opciju koja salje korisniku password na njegov (prethodno) registrirani email.

Korisnik jednom kad se logira ima pristup specijalnoj stranici (my account) - svom accountu u kojem vidi sve proizvode koje je kupio od mene, uz svoje osobne podatke. Pod korisnickim opcijama bi bilo dobro da ima naveden osobne podatke i email

Ja kao admin bih trebao imati nekakav korisnicki panel u kojem mogu lako dodavati i administrirati korisnike i dodavati im pojedine ili grupu proizvoda po accountu. Dakle ako neko od mene kupi proizvod XY ja mu ga samo dodam u account i on to vidi dok se logira.

Sama my account stranica bi trebala biti nekakav html u kojem mogu sve stilizirati preko CSSa, dodavati linkove itd.

Bilo bi zgodno kad bi korisnik mogao pod stranicom “my account” negdje zakvaciti opciju “receive newsletter” a ja da mogu iz svog control panela poslati newlsetter svima mojim korisnicima koji imaju account i tu opciju ukljucenu ali pretpostavljam da bi mozda nekakva skripta koja to radi zasebno od ovog mog pitanja o user managment sistemu bila povoljnije rijesenje?

To je to :kriza:

Ispricavam se ako je moje pitanje preopsirno ili nesto slicno zbilja neznam kako bolje da pitam. Trazio sam po webu ali uglavnom dobivam rezultate koji me pak vode na nekakve sumnjive web stranice ili pak nasao sam onaj activeden i phpcanyon gdje ljudi prodaju po vrlo atraktivnoj cijeni slicna rijesenja ali vecinom je to orijentirano za nekakvu razmjenu podataka izmedju baze korisnika itd.

Bilo kakva pomoc ce dobro doci. Ako nisam bio jasan oko necega ili sam izostavio nekakav tehnicki detalj jos jednom se ispricavam. Oko web designa znam koliko mi treba ali ovo mi je potpuno nepoznato. Nisam znalac i nemam “javni” website(niti firmu ili takvo sto) o kojem pricam ali bih u buducnosti zelio imati nesto takvo da radi kako treba tako da ako ikad i pokrenem neki projekt da ne izgleda mlitavo.

Unaprijed se zahvaljujem na bilo kakvoj pomoci :win:

Da, veoma je komplicirano , treba se napraviti databaza i korisnik… Mogli bi to srediti preko Windows Live Messenger-a?

Adresa poslata na PM, proveri.

Nisam shvatio vjerojatno u potpunosti ali mislim da se ovako nešto traži?

http://ollance.com/

…i hrpa besplatnih skripata polusumnjive uporabljivosti…jednostavno se čovjek lako izgubi u svemu tome…

Inače i sam tražim rješenje koje netko koristi za ovo a da je spreman podijeliti iskustva.

loncHe hvala za PM. Samo da se registriram na Windows live pa cu ti se javit (mozda zvuci cudno ali nikad nisam koristio taj messanger :slight_smile: - jednostavno nije mi trebao do sada ) jer me svakako zanima razgovor sa vama.

NeuroPlin da tako nesto. Mada taj ollance ne kuzim. Odem na live demo (da bar vidim o cemu se radi) kad tamo pise mi "Check online demo for our scripts, click links below. Love it! Buy Now!

Please don’t hesitate to contact us if you have any additional questions.
"

Ali ispod nema nikakvih linkova - sve prazno. Toliko o tome. bizarno.

Ja sam nasao neke na onom phpcanyon ali mi sve to izgleda ne bezveze ali ne dovoljno zgodno za moju namjenu. U svakom slucaju bilo bi bolje da se komunicira s nekim “domacim” ili kako god - bitno da se razumijemo.

loncHe danima te pokusavam dobit na live bezuspjesno.

Ako netko ima bilo kakav drugi savjet, rijesenje ili pomoc samo naprijed :slight_smile: