Usluge izrade web stranica i marketing

Pozdrav, stavio sam prosli oglas za digitalni marketing, u ovom oglasu nudim usluge za izradu webstranica. Cijena krece od 1500 kn (ovisi o webstranici). Ako zelite i SEO usluge (Google AdWords i Google Analytics) onda od 1500 kn mjesecno (ovisi od stranici).

Za vise info, PM!
Takoder ako netko zeli raditi samnom, neka se slobodno javi!

Reference
U seo usluge ulaze samo adwords i analytics?

3 Likes

Ne, ulazi jos puno toga, zaboravio sam staviti tri tockice na kraju. Ulazi OnSite i OffSite optimizacija stranica, Link Building, Optimizacija sadrzaja…

Moze reference ako ne u temi onda na PM

Izrada webstranica + SEO usluge i/ili marketing na drustvenim mrezama od 2000 kn (ovisno o webstranici i o kojim se drustvenim mrezama radi). Zasebno ili SEO ili marketing na drustvenim mrezama od 1500 kn (ovisno o cemu se radi)

Za vise informacija javite mi se u PM. Ako netko zeli raditi samnom (sa ili bez iskustva) neka se javi, sto vise to bolje :slight_smile: .

Pod sta onda spada link building, offSite ili onSite?

Pod OnSite spada dobar content, meta description, pozicija kljucnih rijeci, sadrzaj…
Pod OffSite spada PageRank kao mjerilo, LinkBuilding i Social Media preporuke, OffSite je zapravo sta drugi kazu o nama.
I LinkBuilding je postupak dobivanja sto veceg broja backlinkova sa drugih kvalitetnih stranica.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja