Uticaj sukoba Ukrajina Rusija na web biznis

Jeste li primjetili pad zarade zbog sukoba izmedju Ukrajine i Rusije? Kod mene zarada dosta manja na sajtovima, valjda ljudi sada samo to prate pa ih nista drugo ne zanima

1 Like

Takodje na nekoliko stranica sportskog tipa zarada bas dosta pala, steta sto nemam kakvu da je news nisha…da svi prate samo ovo oko ukraine i rusije

Jeste, baš tako, nevezano za update i ponegde mali pad posete, van toga je takodje i zarada dosta manja na isti broj prikaza.

Dešava se zanimljiva situacija sada, da nafta i zlato jako rastu, dok se kripto fino drži, a berza pada.

Meni je pala prvih dana,sada se polako povratila poseta.Ljudima valjda dosadilo da gledaju o ratu.

i meni generalno nesto manja zarada na 1k pregleda

Koja berza pada? Ruska?
Nasdaq se iz mukotrpnih tri mjeseca gnjavaze i padanja, na dan pocetka rata na pre-marketu 24.02. jos sunovratio, ali cim se berza otvorila u 15:30 a onda ispalio na gore k’o zapeta pracka, i od tad je za sada uzlazna putanja, ili barem se “fino drzi”.


Trenutno na nivou kao i pre napada.

Jasan pad…

2 Likeova

Mislio sam generalno u padu od početka godine, nisam mislio na par sati trgovanja :slight_smile:

Dok ovaj shit traje, nemam uopce motivacije za poslom, tako da meni osobno to sve ima direktan utjecaj uz onaj indirektan.

4 Likeova

Uh to je nezgodno, jer neka vrsta sranja će da se kotrlja još nekoliko godina, tako da se nažalost moramo navići da koliko-toliko radimo u takvoj atmosferi, mada i sam imam već duže vreme slabo neke volje za nove projekte…

1 Like

Definitivno se moramo privikavat na ovakve uslove i sam imam ideja za nekoliko projekata da pocnem i evo nekoliko mjeseci odlazem nemam motivacije za rad kao nekada

1 Like

Kod mene je od 17-og januara kada sam imao koronu, haos u glavi, pa se nisam ni ja ni moji oporavio,desio se smrtni slucaj u porodici i sve poslove sam trenutno stopirao osim ovih neobaveznih koji se ticu ulaganja, jer to mi drugi jave za pad i skok…pa me ovo oko ovog rata toliko ni ne sputava jer sam vec mesec i po u haosu i tek cu biti u haosu jer sada sledi ostavinska rasprava i ostale zavrzlame jer su moji iz Bosne i Hrvatske pa papirologija…Pored svega toga sada najvavljuju i energ.krizu,cena hrane…sve vise ljudi vidim da nose dzakove brasna…

1 Like

Ja isto nista ne radim, samo refreshujem vijesti i lezim. Na redditu sam poceo da odfolujem sve reddite cim prenesu nesto vezano za rat.

1 Like

Sa svih drustvenih mreza odavno brisem politikante ,moraliste,zanovetala,samo ljubitelji s3xa su dobrodosli i dozvoljeni heheheh

5 Likeova

Imam fb stranicu te tematike ali fino upakovanu tako da ispada kao sala ali…ima 25k pratilaca.
Citao sam na forumu da tu tematiku radis.

pazi sta radis, vrbovace te brane da mu radis ko webcam model

5 Likeova

Ma to bi jos i najsladje bilo za sta su me sve u zivotu vrbovali.

Moguće je da se zbog panike slabije troši, pa ujedno i manje klikću na reklame. Kupuju brašno kao ludi. :smiley:

Inače, kod mene malo bolji RPM nego u januaru i za SEO i za posjetu sa FB, rekao bih standardno kao i svake godine.

1 Like