Uzimanje slika

Ja sam uzeo slike sa stranice superposteri.com,kao što možete vidjeti sve slike su naravno sa googla i ostalih stranica,i danas dobivam email kako će me tužiti radi krađe da li je to moguce i čak imam dokaze nekih slika koje su oni uzeli bez prava a njih vlasnik tih slika me je kontaktirao i rekao da mu javim ko je vlasnik.

primjer:
http://www.superposteri.com/zabava/boze-baci-ih-budi-precizan/

ove pare su sliek opet skinute sa google,oni nisu uslikali :wink:

nexon zamolio bih te da se javiš ili pp ili da odgovoriš na mail koji si dobio. sve naj !

p.s. tema je završena !

Tema nije zavrsena :wink: ja sam je zapoceo.

Sumljam da da se na te slike može imati autorska prava tako da ti ništa ne može.
Meni je jedan lik slao mail da će me polomit jer sam stavljao igrice na svoj sajt koje je on stavio prije, zamisli, a igrice od miniclipa i sličnih.
Što bi ja rekao na to, svaki moj sajt sa igricama ima dvojnika, kradu mi od dizajna do koda pa se ne bunim.

Informisao se,ne mogu nista samo ja njima mogu radi nekih slika :wink:

Lol, netko očito ima patent na eure. Kud sreće. :smiley:

bugi nemamo mi nista protiv da se kopira sadrzaj, zaboli nas za tim, jer to nam nije konkurencija i nikad neće biti.

mi i ako smo uzimali slik, isle su preko nase skripte za izradu postera, koja je unikatna i koju smo mi pravili ručno. ovaj tip ne razumi, da moze kopirati i klonirati sta hoce, ali da nije fer da krade zavrsen poster, i da na njemu ukloni superposteri.com i postavi svoj logo.

o tome se radi. sto se mene tice, nek klonira sve, nek kopira sve, ali da ne krade vec gotove postere i samo uploaduje ih na svoj sajt.

Primjer:

Njegov sajt: 643af40d0202a5fea2b4f2c8bb30128bposteri-16.jpg
Naš sajt:
http://superposteri.com/slike/643af40d0202a5fea2b4f2c8bb30128bposteri-16.jpg

I ovako sve redom. Vidim da je za zadnjih par postera imao malo više vremena, pa je i prepravljao naziv slika. :slight_smile:

@nexon blago tebi !

@gosaric da je sreće da Vas počastimo :)))

Bosanche imate email.