Vape-anje, jeli vas ima?

Večeras radim novi grijač za Zero mini, i kontam: idem pitati kolege jeli netko od njih pari neki juice?

U prilog moji aparati, sokovi i potrošni materijal. Da vidimo tko koristi mod, pod, i koje uređaje?

Ja trenutno kombiniram SXK Zero mini (aroma juice), i JustFog (Nicotine salt).

Smok novo 2 je odličan, ali lako i brzo procuri. Inače, za vapeanje je pravo dobar. Šteta, jer ne traje ni pola dana…
Vaporeso sa fotke nije loš, ali je za početnike. Airflow je slab, barem meni, jer ja i ovaj Zero mini znam dobro da umorim.

Ja sam pokusao sa tim (ako je to to) elektricnim cigaretama koje imaju nikotina i smek cigara, kao da batalim ove. Sta znam, osjeti ova djavo u meni da fali katrana i jos kakvih otrova i nisam se mogao prebacit u potpunosti. Pa sam smanjio ove prave i cadio ih uz kafu i jos par dnevno. Jos sam uzeo sa solidnom dozom nikotina one tekucine. I nervira me rupa medju prstima dje stoji cigara. Uglavnom nisam predugo izdrzao no sam se u potpunosti vrno ovim cigarama. Jos par puta pokusao i na istom zavrsavalo. I imao sam neke cudne glavobolje kad vise koristim tu el cigaru.

Jel tvoje tekucine imaju nikotina? Jesi bio pusac pa presao na ovo?

Imaju nikotina, juice uzimam sa 6mg, a nikotinske soli su ja mislim dosta jače (drugačije se označava koncentracija, pa ne znam točno).
Pušim ja i dalje, samosam smanjio dosta. Vani uz kavu zapalim Lucky, ali kući nikako ne dimim, osim ove pare.

Nikotinske soli su po osjećaju najsličnije cigara dimu. To nekada isprobaj. Ako ti se bude pokušalo opet, SMOK Nord je trenutno najbolji Pod za nicotine salt. Ima veliku bateriju, 3ml tank, izmjenjivi grijač i vakuum paljenje. Hvale ga po netu, a imam preporuke od ljudi. Ja sam se zeznuo pa uzeo SMOK Novo 2, ali ima taj leak problem. Inače, kako radi je meni odličan.

Juice sam nedavno isprobao, ove sa aromom. Pario sam par njih od 6mg nikotina i skroz su OK. Evo danas sam kupio 0mg nikotina i već vidim da ga nema :smiley: . Malo ću zamiješati nikotinske soli (može se slobodno), pa dokrajčiti bocu čim prije…

ja sam pušio 13 godina i to pod zadnje skoro dvije kutije svaki dan, prije godinu i pol prešao na e-cigaretu i od tada nisam zapalio niti jednom… al baš niti jednom.

Nevjerojatno lagan mi je bio prelazak na ecigaretu, žao mi što nisam prije to napravio… znam da svašta pišu o štetnosti, al meni je isto kao da sam skroz prestao pušit… prestao kašljat i kondicija mi se povećala, to dvoje mi je najvažnije.

Imam dosta modova i koječega, a najviše parim od Vaporessa SKRR i Guardian… sve sa gotovim grijačima, ne da mi se radit svoje, kad su grijači tak jeftini, a dobri su.

Čini mi se dobar taj Vaporesso, pa mi reci dali ima probleme sa curenjem? Koliko ti može grijač? Koje tekućine najviše pariš?

Inače, nisam ni ja do prije par dana sam radio grijače. Imao sam sisteme sa izmjenjivim grijačima, ali sam evo uzeo da isprobam. Čini se i meni da ću se vratiti klasičnoj zamjeni grijača kako se budu trošili.

Ono što mene sada zanima, koji bi mogao odabrati za sljedeći… Bacio sam oko na SMOK Nord, ali me onaj NOVO2 razočarao sa curenjem i sve me strah uzeti.

Jel netko probao “dry herb vaporizer”?

1 Like

Imam PAX 3 :smiley: Iako je dosta skup, vridi svake kune :slight_smile:

Ček malo. Ovo su drugi grijači koji mogu “ispariti” vidim listove kanabisa? Osim toga, kako ga koristiš inače?

I ja XVape Fog vec vise od godinu dana, baterija i grijac rade ko da je jucer kupljen :smiley:

1 Like

Upravo tako kako si naveo :smiley:

Odlično :smiley: Ja ovog imam nekih isto tako godinu ipo i sve radi kao od prvog dana :smiley: Odlično mi je što je malen i izgleda kao prijenosni punjač za mobitel

Upravo to. Nitko nema pojma sto je pa uglavnom ni ne pitaju. Koliko ti drzi baterija? Meni nekih 30 min, ali je izmjenjiva, pa ako je hitno, stavim drugu (18650).

Upaljen moze drzati cak sat dva-dva ipo. Jednom sa prijateljima sam isa sa brodom i trajao je od nekih 10 sati do malo poslije ponoci. Nikad nisam moga ni zamislit da moze toliko trajat. Bili smo mu zahvalni svi tu vecer i plus se ulovilo nesto i ribe :smiley:

Pa to je odlicno! Kad moj crkne iza garancije, kupujem taj.

Kakva je razlika izmedju efeel i drugih skupljih aparata? Ne poznajem problematiku pa rekoh da priupitam.

Zasto nekad kad vucem udje mi one tecnosti u usta, jel to grijac otiso il je nesta drugo?

Kontam opet po iljaditi put kontam batalit cigare pa da se malo uputim u problematiku. Koristio sam kratko vrijeme te efeel, kombinovo s cigarama pa se vrno na cigare.

Kako vi nikotinski zavisnici to koristite, jel onako ko cigaru na svakih 10-20-30… minuta povucete tih nekih 10-20 dimova, ili svako malo po dim dva?

Prestanite pusiti :ghost:

Konkretnu razliku ne znam, i mislim da svaki brend ima bolje i lošije modele. Ja trenutno koristim Vaporesso Tarot Baby i odličan je. Isparavam isključivo nikotinske soli aroma Tobaco na GT CCELL (0,5Ohm) grijaču. Isprobao sam GT Meshed Coil (1,18Ohm) i to je meni živi užas. Ipak, kažu mi u trgovinama da ljudi više taj kupuju nego CCELL.

To što ti pucketa može biti više stvari. Nisam toliko stručan, i ne zanimam se previše sa tim, ali moguće da grijač nije odgovarajući za tekućinu koju koristiš. Kada ti tekućina curi, moguće da VGvsPG nije odgovarajući za grijač.

Imam JustFog Q14 već godinama i odličan je uređaj. Vremenom baterija oslabi, ali što se tiče isparavnja, curenja i pucketanja - sa njim nemaš problema. Izašao je i novi model sa mnogim poboljšanjima, pa pogledaj malo. Mislim da je jako dobar za početnike, i meni je bio prvi model koji i danas čuvam.

SMOK Novo sam kupio i zeznuo se. Ima tank koji nije dobro dizajniran, i kada se prvi put ubaci u kućište, sa donje strane se polomi (ne vidi se) i stalno tekućina curi. Ima na netu dosta primjera, i poznat je postao po tome. Valjda su na novim modelima to ispravili, ne znam.

Ako bi tek polazio sa tim, preporučujem neki Pod System Kit, da isparavaš nikotinske soli. Jako dobra stvar, najbliža osjećaju cigarete. Uzmeš neku tobaco aromu, i manji udio nikotina. Kasnije sebi prilagodiš omjer nikotina kako ti odgovara.

Ja sam pokusao, ali sam se ubrzo vratio na cigare. Imao sam 3 problema:

  1. Zajebavanje sa atomizerom, tipa imam nautilus 2, stalno zajebavanje sa mjenjanjem tekucine jer ima 2 ml, jbga ja kao pocetnik, a i to jednostavno ne mozes znati i da ti netko napise koliko ce tebi trajati 2ml.

  2. Donositi na posao, pa usred posla mjenjat tekucinu, zivi uzas!

  3. Aroma! Znaci, kad sam ja poceo s tim “vejpom”, cijena aroma je bila oko 35kn (vise manje, ima ih hrpa vrsta). Ajde ti znaj koja ti se aroma svida…

@komentar meni ovo ništa jasno nije kad ljudi pričaju, kao španski da slušam.

da i prvi put si davno spomenu te nikotinske soli, ali nemam pojma i dalje šta je to i na koji način funkcioniše? onu efeel što sam imao naspeš onu tečnost držiš dugme i vučeš i toeto. šta je kod ovog drugačije. mislim mogu guglat, ali se pogubim u terminima često.

vidim i kod tebe na onoj prvoj slici efeel ecigaru ili neku koja je ista ko ta moja. ona prva do tastature.

što se tiče arome uzeo sam bio nešta čini mi se aroma danhila ili tako nešta. ok je bilo kolko se sjećam. bila je jačina 12mg. samo mi je falilo neke težine u onoj pari, biće da se to i ne može postić, fali katrana.

ja sam jednom izdržo 12h u budnom stanju bez cigare, a da nije bio neki put ili tako nešta gdje se ne može čadit. e kakve tu jadne misli krenu po glavi. pa onda opravdanja kao što i svi narkomani imaju. šta koji ■■■■■ imam živjet sa 60 godina? od nečaga se mora umrjet. eno ona baba ima 90 godina i puši. stid čoeka samog sebe bude kad vidi kolko je slab i kolko ga neko ■■■■■ kontroliše.

Nikotinska sol je tekućina , samo drugačijeg sastava sa nikotinom u sebi. Drugačije se osjeti kada isparavaš, slično kao i kada pušiš .

Pod systems se nadopunjavaju većinom sa solima, i to je meni ekstra.

U Banjaluci imaš premium čak kvalitetu, znao sam naručiti, ali su skuplje + pošta pa mi se ne isplati. Ja ove isparavam sa donje fotke