Varanje adsense-a ili ....?

Forum.hr, index forum i večina takvih opčenitih foruma su trolerski forumi gdje se članovi vrijeđaju i pišu besmislice. Ovaj forum to nije, ovo je specialzirani stručni forum kojemu je namjena da se pomaže članovima i daju stručni savjeti i mišljenja o web biznisu i takvi kao ti nisu dobrodošli na forum sa tako glupim postovima i provociranjem.

2 Likeova

Ovo čak više nije ni smiješno.

Znači plačem. Ne zbog toga šta je smiješno, nego jer ovo postaje tužno… Više ni sam neznam dal trolla ili ne, al kako god treba znat ovo napisat…

Najbolje da Bugi bude moralna i IQ vertikala oko toga tko zaslužuje bit ovdje, a tko ne… tko nije pametan kao on odmah magla, malo podcjeća na fašizam, jelda?

Bit ću iskren i priznat da i ja koristim neke googlove stvari, npr. koristim adsense (zbog toga što su mi banirani etarget i infolinks, nadam se da me adsense neče zezat oko isplate kao neke druge što je zezo)… koristim Gmail, ali stalno radim backup jer znam da će prsnut kad tad (to preporučam i vama)… isto tako imao sam i blogova na blogspotu, ali kada sam ih prokužijo preselijo samse od njih, naime fascinantno mi je bilo to što mi se nekoliko puta dogodilo da se moj blog kod njih teško otvara baš u istom trenutku kada su mi se teško otvarale stranice koje sam imao na svom hostingu kod hrvatskog BSP hostinga, zbrojio sam 2+2 i skužio da je moj blogspot blog isto vrlo vjerojatno na serverima BSP hostinga, nakon toga sam malo bolje promislijo i sjetio se da mi je BSP hosting nudio adwords bon uplatiš 100kuna dobiješ 500kn, a to je bilo još prije dvije godine, znači već tada se google nalazio u problemima i nisu imali sredstava za podmirivanje obveza nego su kao Todorić koji daje konzumove bonove, a ovi davali adwords bonove BSP hostingu (i drugima kod kojih imaju hosting jer sam vidijo da su i druge hosting firme nudile isto, 100 za 500 na adwordsu)…

1 Like

Neke firme logo nikada ne mjenjaju, to je brend, ponekada i sam logo biva zaštičen. Spominješ yahoo


Gotovo sam siguran da je adsense banovao neke tvoje sajtove pa zbog toga ova kampanja :D.

Vrhunski troll

ovo ne moze biti trol, ovo je neko ko se izgradio dovoljno da ima svoje misljenje, čovjek koji ne gleda usko koji se razlikuje od vecine i galileo galilej je bio osudjivan onomad kao ovih dana abercrombie, ali tako je svim velikim ljudima koji se usudjuju razmisljati svojom glavom.

2 Likeova

OMG, čekaj, jel ovo postaje prvi pravi trollerski thread ili šta?

Jedno je razmišljat svojom glavom, drugo je napisat da je blogspot hostan kod BSP hostinga.

Nemam više namjere raspravljat s tobom, očito imaš 10-11 godina ili si retardiran jer ovo ne može napisati neretardirana osoba.

A to za forum si u pravu, nisam se trebao mješati tko bi trebao biti tu, ima svog vlasnika pa neka on odluči koga će banati a koga neće. Da sam ja vlasnik takvi kao ti bi bili obrisani odavno jer tjeraš normalne članove sa foruma.

5 Likeova

:slight_smile: ovo sam i ja pomislio prvo, ali onda po stilu pisanja vidim da ipak nije baš toliko dijete.

Da nije možda Gigolo, on ima takve neke postove kad nešto ne voli ( ne koristi) :smiley:

Nije Gigolo, on ne voli Microsoft i HDZ.

Ma ne voli on ni Google. Znam da se zalagao za korištenje DuckDuckGo, a to i ovaj spominje zato mi je prvo palo na pamet da je to on.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaHAHAAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAH

Ovaj gospodin je zalutao na ovaj forum, anja1 me također iznenadila :D.

2 Likeova

Nadam se da se zezaš sa nama :slight_smile:

@Kapetanovic​99 da ta skripta radi samo kad si prijavit na FB.

Tako da nemozes dokazati da vara.

Ja, znaci, doslovno umirem od smijeha, hahaha pa sta je ovo ? Znaci ti mislis kupit google.com kad on istekne, hahahahaha. Google je u banani jer ima stalno isti logo ( :smiley: ) ali koristis adsense, jer su te banirali sa etargeta i sa infolinks ? Ako si uspio u nemogucem tj. da te banira etarget, onda se pozdravi i sa adsense jer ces tamo puuuno prije popit ban, posto su puno strozi. Ovo su toliko glupi i nerealni navodi da nemaju veze ne sa mozgom, nego sa noktom na noznom palcu.
anja1 me takodjer iznenadila (neugodno), mislio sam da je ozbiljnija.

1 Like

Ovaj topic je skupio više postova i čitanja od zadnjih 20 zajedno. A i lajkova. Klasični trollerski topic. Inače, mene ne iznenađuje ovaj troll, nego normalni članovi koji pokušavaju normalno odgovorit.

PS Ja mislim da se @anja1 samo uklopila u cijelu ovu priču i bacila jedan trollerski post. Očito uspješno :slight_smile:

Upravo to, ali neki nisu shvatili :smiley:

2 Likeova

Pomislio sam i ja da je u pitanju trollerski post Anje, ali mi je post previše ozbiljan, bez bilo kakvih naznaka za troll.