Varanje adsense-a ili ....?

kako može biti 5 oglasnih jedinica, kad u pravilima piše tri?
evo kopija:

AdSense za sadržaj: izdavači mogu postaviti najviše tri AdSense oglasne jedinice za sadržaj na svaku stranicu. Od te tri oglasne jedinice samo jedna može biti veličine 300 x 600. Izdavači na svaku stranicu mogu postaviti više oglasa različitih veličina, no samo jedan oglas veličine 300 x 600. Osim triju oglasnih jedinica programa AdSense za sadržaj, izdavači na svaku stranicu mogu postaviti najviše tri jedinice veza i dva okvira za pretraživanje. Ta se pravila odnose na web-lokacije optimizirane za stolna računala i napredne mobilne uređaje.

To vrijedi za obicne publishere, za mene recimo ne vrijedi, ja ih mogu stavit mislim bas 5 komada, ali to ne koristim, jer nemam potrebu.

Ja mogu 8 da ih postavim, na jednoj strani, i svi se prikazuju.

@drmrgood to ti je google pismeno dozvolio ili si ih tražio? zanima me jer nigdje u pravilima nisam vidio da prave razliku među izdavačima.

Nije mi pismeno dozvolio niti sam ja to trazio, ali postoji obican racun i ovaj kakav ja imam, u kojem je recimo takodjer dozvoljeno napraviti sam custom ad unit, odnosno oglasnu jedinicu one velicine koju ti zelis, za razliku od onih vec unaprijed odredjenih (336x280, 300x250, 160x600 itd.) . Jednostavno neki adsense accounti to imaju, a neki ne, a o cemu ovisi da li ces imati te opcije ili ne zbilja nemam pojma. Bila je rasprava o tome samo ne znam da li ovdje ili na IZ froumu.

Ja imam opciju custom ad, cak sam jednom skuzio da na jednoj index stranici imam 4 oglasne jedinice. Sve su se uredno prikazivale, ali sam uklonio jednu da ne dobijem bananu.

evo upravo sam gledao, i ja imam mogućnost stavljanja oglasne jedinice u veličini po želji, ali i dalje smatram da to nema nikakve veze sa brojem oglasnih jedinica i da svi oni koji stavljaju više od propisane tri oglasne jedinice krše pravila i izazivaju google da ih bana

Kako ne shvacate da je NEMOGUCE staviti vise od 3 oglasne jedinice (ad unit) onome tko nema tu mogucnost ? Cetvrta se jednostavno NECE PRIKAZIVATI.

Bas kao sto naslov teme kaze da li je ovo varanje ili je dozvoljeno…

Reklame ne smiju prekrivati sadrzaj ni u kojem slucaju.

Tako je, mene samo zanima zašto i na koji način određene web stranice uspjevaju tako oglase držati i nikako ne dobiti ban? 90% stranica na koje se uđe s mobitelom preko fejsa ima banner adsensa koji prekriva cijeli ekran?

Upravo zbog toga i mene interesuje kako opstaju… evo primjer ovaj gdje sam dao: http://gifape.com/gifs/dM2dKwz0kDQ

HAHAHAAHAHAH KOJI CAR NE VJERUJEM!
Ne znam da li je varanje adsensa ili…

http://vesti123.blogspot.ba/2018/02/slobodna-imam-sina-od-5-godina-zivim-i.html

1 Like

@c3po obrisi temu ili prebaci postove u Prijevare kroz AdSense nema potrebe da se duplira :smiley: (Barem mislim)

I ova tema ima skoro 4 godine, a ta druga je još starija. Sve bi prošlo neprimijećeno da nisi ti osobno bumpao ovdje. Ali u redu, sve je to rock and roll i… Forum. :blush:
Ubuduće slične prijedloge molim na PP. :o:

  • 8 reklama na page-u… ovaj ocito ima adsense premium membership. :smiley:

Nou… Mozes postaviti 343.313,000 Reklama ali google sam odredi koliko ce ti pustiti :smiley:
Pokušaj :wink:

Naravno da možes dodat 343.313,000 ads unit-a na page, ali sta ti to znaci kada je unaprijed definirano ako nisi premium adsense publisher 3 reklame po page-u, a za premium publishere je 6 reklama po page-u.

btw. mislim da nitko u hr nije uspio uci u kategoriju premium publishera osim mozda Indexa :smiley: Oglas na pol stranice indexa he he he

Koliko sam ja upućen još od 2016te je Google izbrisao limit prikaziavanja oglasa. Limitra prikazivanje jedino ako sadržaj ima malo ili nikakvu vrijednost

1 Like

Druze. Ti jos u 2011 ?

Mozes i ti kao običan publisher postaviti 100 reklama ako veliki G vidi da ti trebaš imati 100 rekklama odobrit ce ti…