Vas Komentar na ovo

Dobio sam ponudu sa se reklamiram veuma jeftino na PTC
i to hiljadu dnevno unikatni posjeta za samo 2$ :rocjena:

Medjutim site je na engleskom kao sto je i PTC i nema google adsense niti takvo sto

mislim da je ovo dobro za reklamiranje

pomozite mi i iznesite vase misljenje :spimp:

Koja korist od oglašavanja na PTC stranici? Ljudi će ti posjetit stranicu samo zato da bi dobili 0,0001$ za to… :smiley:

Kada Istekne vrijeme oni ostanu na stranici,Barem mozes povecati posjecenost stranice,a i nace neke nove clanove sve zavisi od stranice da li je zanimljiva toliko da u roku pola minute(onoliko koliko se odbrojava reklama)stekne stalne posjetitelje

p.s 0.01 po kliku xD

Da, puno ćeš novih članova naći preko engleske PTC stranice…
A i pretpostavljam da bar 80% njih gleda nešt drugo dok odbrojava tih 30 sekundi ili koliko već na tvojoj stranici… kažem ti, nema koristi od toga.

Hm… 80% Si Ti upravu

ALi Fkt je jeftino 2$ Za 1000 posjeta , Jos plus imaju ono sigurna registarcija pet sigurni registracija je 1$ Puhhh

Uglavnom porez na budale.
Od toga može profitirati samo vrlo kvalitetan sajt koji će uspjeti zainteresirati jadnike koji bjesomučno klikaju po takvim reklamama. Ali opet, vrlo kvalitetan sajt sigurno ima boljih načina reklamiranja.

Računaj da su posjeti iz cijelog svijeta. Možda pola od njih ne kuži latinično pismo, samo svoje lokalne frkafulje. Uglavnom, vrlo korisni posjetitelji. :slight_smile:

AL Opet se nekako isplati 2$ 1000

odoh probati :smiley:

[quote=“Baggle”]AL Opet se nekako isplati 2$ 1000

odoh probati :D[/quote]

Kupi si bolje sladoled, kornet od čokolade.

Kada vidiš da su posjeti iz
Japan
Italy
Canada
Finland
Sweden
Australia
Switzerland
Austria
Denmark
United Kingdom

biti će ti sve jasno. :slight_smile:

Baggle onda bolje napravi sajt na engleskom pa ti se MOŽDA bude isplatilo. 2$ nije nikakva lova, al ako kinezi dolaze na tu neku hrvatsku stranicu (jer su praktički prisiljeni), onda od toga nemaš nikakve koristi.

Vec sam ti napisao da je stranica na engleskom

Evo rezultata
otprilike:
30% kinezi
30%amerika
25% Kanda
10% Italija
5% ostale

Sve u svemu Uopste nije lose ovo reklamiranje ni malo

p.s uzeo jos jedan paket

[quote=“Baggle”]

Sve u svemu Uopste nije lose ovo reklamiranje ni malo

p.s uzeo jos jedan paket[/quote]

Jel ti palo na pamet da ti salju botove umjesto stvarnih klikova ?

Znam to,Nema botova!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja