Vas Workspace/Office

Malo sam preuredio svoj.

Nista posebno u biti, sto vise simple to bolje :slight_smile:

3 Likeova

Lol jel ti uopce radis?

Kakva je ovo plava boja? Jesi to photoshopo, ako nisi moj ti je savjet to iskljuciti ako radis po noci jer ces si shebat organizam. Googlaj Blue Light Influence.

Ma ne radim, samo se radi :slight_smile:

Plava je trenutna, vecinom je zelena u pozadini :joy:

Nije ni zelena bog zna kako dobra za noc, ali kako je cisto izgleda da ne radis puno pa valjda boje ni nisu problem. Ali ljudi koji rade po cjele noci bi trebali nabaviti crvenu, boje vatre.

EDIT:
Naravno ja svoj prostor necu snimit jer bi me bilo sram. Ali evo malo cu opisat sto sve imam an stolu:
neke letke koje je postar donio koji vec mjesec dana stoje, kartice razbacane, olovka i pinkala, neke kutije koje vec 2 mjeseca nisam bacio kad sam narucio mobitel iz kine. Oko mene pune i prazne flase vode, naocale za nocni rad koje u zadnje vrijeme bas i ne koristim. Biljeznice s passwordima. Neki papiri na kojima ni sam neznam sto je. Mislim da je ovaj opis dobar da ne saljem sliku svojeg neurednog prostora.

1 Like

I da ne radim po noci, te LED trakicu su samo sminka :wink:

E vidis ja te stvari vecinom cuvam u mjestu namjenjenom za to.

Biljeznice i ostale stvari mi nisu potrebne uopste, sokovi i case budu cesto na stolu, kao i razmotane slusalice i mobitel.

To je to otprilike, pa i urednost odnosno neurednost stola nije mjerilo rada, odnosno nerada.

Ne radim po noci obicno, u 8 pocinjem sa radom do pola 5 najkasnije gotov :slight_smile:

E da malo skrenemo, RGB trake znaci? Jesi narucio kao set ili si sam sastavljao napajanje, traku i kontroler? Ebay ili?

Kao set sam kupio, dobije se daljinac i mozes mijenjati boje.

Kupio sam u lokalnoj trgovini, 5m oko 10e, s tim da sam rezao pa mi je ostalo jos :slight_smile:

Aha, onda mora da si jako uredan, ili sam ja jako neuredan.

A jel imaju te trake crvenu boju, mogo bi ja instalirat za noc, to ljepo izgleda.

RGB trake, imaju i crvenu :wink:

Koji je monitor u pitanju?

Samsung 27E510C

Ako se ne varam samsung 28"

Dobar… Fulao sam malo :slight_smile:

1 Like

Kod mene je onak domacinska atmosfera haha :homes:

1 Like

Ja isto necu slikat jer je neuredno :smiley: A i nije nesto posebno.

@belmin koliko pauza praviš od 8 do pola 5 . Ja imam problem da me leđa uhvate i ukočim se pa onda ustajem sa stolice, prebacujem se na krevet u ležeći položaj s laptopom pa se vratim za stolicu, pa onda odem na stajanje tako što ubacim laptop u ormar na policu i tako da dobijem neku vrstu stojećeg stola. To je cirkus od rada :joy:

1 Like

3 - 4 pauze u trajanju od pola sata, sve u zavisnosti od raspolozenja :slight_smile:

Naravno tu su i manje pauze, gdje ustanem da se malo protegnem, ili napravim krug sa autom, to me onako opusta.

Tebi bi onda dobro dosao desk koji se moze dizati i spustati, mada dobro bi dosao svima, jer se i meni desi da me zabole ledja :slight_smile:

2 Likeova

Evo kada ste vec poceli s ovim standardnim radnim mjestima ipak cu ja staviti i svoja pa da vidite kak to izgleda:

https://s11.postimg.org/3vkgz3tv7/IMG_20160907_094228.jpg
Ovi vec duze vrijeme monitori nisu upaljeni jer sam vecinu vremena na ovom drugom radnom mjestu, ali sa Remote desktop control upravljam sa ovima kompovima. Inace je ovo standing desk kucne radinosti i rijetko kad dolazim kod njega jer moram jednog malog klinca imat na oku.

https://s11.postimg.org/7152pbchf/IMG_20160907_094247.jpg
Pa sam vecinom vremena ovdje, rad trpi naravno, ali eto radi se i lezecki.

P.S. ova plava knjiga nije Project Blue Book da nebi pomislili neki.

mislio sam novi zavjet za motanje hehe…