Vas Workspace/Office

Moj poslije sezone, za sada u apartmanu.

1 Like

Moje nis ekstra al sluzi svrsi

3 Likeova

Sto cisce to bolje :smiley: (OCD)

2 Likeova

Vrh :slight_smile:

Koji je iPad u pitanju, planiram uzeti jedan uskoro ?

Tenks!

iPad Pro 9.7, ova nova verzija -> preporucam, vrh je.

Leti, bez ikakvih lagova, kamera i responsiveness su yebeni.

To mi je malo previse dati za tablet :slight_smile: Budem ipak razmislio i Air-u ili Air 2 :slight_smile:

1 Like

Radni stol mi je prilično uredan ali zato je sve oko njega natrpano časopisima, kutijama i sl. :slight_smile:

Moje mjesto :slight_smile:

Inace sam neuredan kao kolega @dadaas :joy: i prilicno slican setup imam kao i on :grinning:
A na poslu oko mene mali milion hardvera i tonu monitora i serverskih komponenti, bacim sliku kad mi se fon napuni sa posla… :joy:

Sta u banci radis?

Ma ne, samo manja full service agencija :slight_smile:

Sjebali su te sa pozicijom, monitor ti je okrenut prema ostalima pa vide šta radiš i zarađuješ na webu :smiley:

Nema ovdje fušarnja :joy:

Inace planiram i kod sebe u dnevnom boravku da instaliram ovako nesto i malo sam istrazivao i otkrio (znao sam i prije za to) da imaju WiFi kontroleri koji ti omogucuju da povezes telefon na trake, a tu onda imas brdo opcija za mijenjanje boja i podesavanja i slicno.

Ono zbog cega bas ja hocu je sto mozes podesiti da se boje mijenjaju u RITMU MUZIKE! Mislim nije ovo sad neko otkrice ze mene ili Bog zna sta, ali taj WiFi kontroler kosta tipa 10$ 5 metara se mogu naci i po 3$, i po super cheap cijeni dobijes disko :smiley:

Moj Aktualni + Laptop 13.3 " kojeg nosim svugdje.

2 Likeova

Više sam tehnički tip i nemam smisla za lijepo, :grimacing: više mi je važno da je uredno i funkcionalno, a i nekako sam sve šarene svjetleće diode uklonio da se ne vide, ne treba mi svijetlo da izgledam cool, ja sam na većem level-u arogancije, ja znam da sam cool :grin: mala šala! :grin: nikako da naučim dovoljno od programiranja za aroganciju. :stuck_out_tongue:

:nerd_face: Mala tvornica kodova i mjesto razvoja s kojim sam sada zadovoljan, nedavno sam dodao treći monitor za pripomoć i još bi postavio whiteboard za sheme.

3 Likeova

jel to u irskoj ili si se vratio?

HR, tu sam vec pola godine…

Gledas li vecinom u lijevi monitor ili ravnomjerno? Meni uvijek ruzno izgleda imat dva monitora ovako, cisto zbog skolioze i slicnih stvari koje bi se kasnije trebale fino osjetit. Kad je tri monitora onda je lakse

1 Like

Neke stvari radim na lijevom a neke na desnom, uglavnom nemam problema sa takvik setupom jer i na poslu imam isti takav… iako planiram mozda u buducnosti jos jedan upiknut radi gaminga makar ova dva su mi fakat oke 27" 1440p reza.

1 Like