Vase Misljenje za Ovaj projekt www.web-lova.com

Pozz ekipa,
Zanima me misljenje sa strane tj… ljudi koje se bave dugo webstranicama, tj webmajstora…
Dugo sam gledao i trazio nesto slicno al nisam nasao nista nezelim nikom bit konkurencija vec zelim samo pomoc onima koji traze nesto kao sto sam i ja do sada trazio…
Radi se o Affiliate ponudama svi na jednom mjestu(sta znaci svi) cilj je da skupim sto vise stranica tj.Affiliate firmi koje nude webmasterima Reklamne prostore od Normalo stranica do zabranjenih Nisha do Erotik stranica…
Cilj mi je da pomognemo jedni drugima da dodajemo Affiliate ukoliko vidite da nije na stranici te da Ocjenjujemo da i drugi vide dal je dobo ili ne…

Stranica je u izradi i puni se sadrzajem zato nedajem jos link jer znam mnogi ce trazit ali screan :wink:

evo i Linka http://web-lova.com/

Hvala i Pozz

1 Like

Nije loše, sretno sa radom.

Hvala :wink:

Prijeko potrebna stranica kod nas! Zaradićeš masu novaca, radi na tome! Evo ti slična stranica kod Švedjana

http://www.annonsering.se/
1 Like

Dobra ideja. Samo ti treba prava domena i to je to.

domena je super za par dana objavim ovde sam da nabacam malo stvari… problem mi je gramatika naseg jezika malo dugo sam u Germaniji :slight_smile: nadam se pomoci korisnika… pozz i hvala na podrsci

Sviđa mi se! Možda nisi trebao javno postati da netko ne bi ukrao ideju :confused:
Sve u svemu, ukoliko ti treba pomoć javi se :slight_smile:

pozz @alencia alencia meni nije do novca, ja radim na njemackim stranicama tj. izvlaci me to sto je njemaca 80 miliona davno sam vec digao ruke od nasih stranica… al et povukla me zelja :wink:

@d1namic neka pokupe ideju nije bad kod nas se svakako sve svodi na kopiranje, zato sma i bas ggledao sto nitko nema jos kod nas :wink:
javi se na pp ako si za pomoc i kako mozes pomoc :wink:

Ma da, i ako te kopiraju, original je uvijek najbolji.

Je li može netko pojasniti o čemu se točno radi? Nisam siguran da razumijem.

radi se o portala na kojom ce webmasteri moci pronaci korisne informacije o Affiliate firmama ko su stasu i sta nude, i kako placaju, i na kojima mozemo da komentarisemo te odredjene firme dal varaju webmastere kako placaju i td…

Postavio sam dosta Affiliate firmi i nemogu cekat vise da pustim ovo u rad pa evo veselit ce me ako nesto bude od ovog, svakako stavite u vase Favorite… http://web-lova.com/
Trudit cemo se svaki dan postavit nesto novoga i interesantnog… Vas web-lova.com Team

Ideja je dobra međutim imaš jednu veliku manu:

Prevodiš njihov zvanični reklamni tekst i stavljaš ga na svoj sajt, dok ne vidim niti jednu personalnu recenziju (do sada) niti pros/cons korisnika, nego nekoga ko ih samo površinski gleda.

Da bi mogao voditi ovakav sajt moraš poznavati (skoro) svaku kompaniju koju objaviš, jer na kraju krajeva, neće niko hteti se učlaniti kod oglašivačkih mreža na osnovu “fensi” teksta. Takođe bi bilo lepo da dodaš i recenziju personalnog menadžera od svake firme (onih koje si koristio). Ostale jednostavno obriši dok ne probaš ili ne dobiješ recenziju iz prve ruke od drugog korisnika.

Koristim (ili sam koristio) 80% mreža koje si okačio na sajt i nisam video niti jedan con koje mreže zaista imaju.

Takođe jedna mala ispravka - popdowns prvi puta sam čuo sa tvoga sajta, izguglao sam i video sam dosta njemačkih sajtova koji koriste reči popdowns ili sajtova koji vrše recenzije kao ti. Umesto popdown koristi popunder (pop-under pravilnije), jer je to priznata reč za ovu vrstu oglasa.

A kao što su ti ostali rekli - bravo. Ovakav sajt je potreban na našim prostorima, pogotov’ zato što mnogi se u početku zalete i krenu na scam oglašivačke ili uopšte partnerske mreže. Ukoliko uspeš ovo izgurati, sigurno ćeš imati mnoge koristi od istog (:

Sve najbolje u daljem radu (:

@LXg ti je dao odličan predlog u vezi samostalnih recenzija i opisa pomenutih servisa.

Jednostavno ljudi žele čuti nečije iskustvo, uz priložen konkretan primer kao što je “lična” zarada (nije presudno može biti i fake), onda iskustvo oko isplate i sitni detalji koji mogu da znače za jednog potencijalnog aff partnera tj. tvog reff-a.

Sve je ovo isto kao da gradiš svoj lični blog, a ako bi da privoliš Google i imaš bolje rangiranje onda tekstovi moraju biti unikatni, lepo je ovo zamišljeno kao projekat ali suprotno tome okrenuo se ka “aff direktorijumu”.

Takođe primetio sam i ovo, izgleda da je usled velike brzine promaklo ili ubačeno naknadno, tekst ti je na engleskom jeziku http://web-lova.com/revenuehits1/

Kako bi rekli iskreno, sve je ovo nekako na brzinu odrađeno, nije precizno definisan pojam samog sajta, šta on zapravo treba da čini, osobna iskustva ili direktorijum sa opštim informacijama.

[quote=“slavko, post:12, topic:19527”]
http://web-lova.com/
[/quote]Hmmmm… iskrena da budem ne svidja mi se domen… zašto web i zašto crtica izmedju…? Imala sam domen sa “web” u riječi i čini mi se da kod nas ta riječ nije uobičajena, kod nas to slovo ne postoji u abecedi, a ni u azbuci, ljudi i twitter upisuju kao tviter :smiley: ali, ne znam, možda uspiješ da ga rangiraš, jer ćeš imati malenu konkurenciju. Što se tiče crtice, mnogi je sada izbjegavaju u širokom luku, ja prva. I web-lova ne djeluje ozbiljno, više ona šatro. Voljela bih da si izabrao nešto kao partnerskiprogrami i slično, bilo bi onako ozbiljnije… moje mišljenje.

Što se tiče programa koje si postavio, poznajem otprilike jedan ili dva… vjerovatno nisam bila u tim nichama, pa ih ne poznajem, ali ja bih tu postavila najveće svjetske affiliate programe, tipa Amazon, Clickbank, Zanox, Tradedoubler… U svakom slučaju, sretno! :slight_smile:

ljudi pa tek smo poceli naravno da nam je to cilj i da ce sve jos doci, kako i testovi pojedinih tako i dokazi o isplatama, ali tuste i vi da i sami prokomentirate pojedinog affiliate, a bit ce ih jos mnogo…

za sad 48 registrirani korisnika posjeta standardna ako ovak nastavi bit ce potencijala…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey