Vaše mišljenje

Dogovorio sam sa vlasnikom Vukajlije (22 po aleksi u Srbiji, preko 20000 članova) da napišem komentar o sajtu i da on stavi citat na sajt sa linkom na moj blog. Tih citata ima 10ak i stalno se vrte, a sajt ima masu stranica i na dnu svake je citat sa linkom. PR sajta je 4. Možete li pogledat izgled tih citata, reći mi jesu li dofalow (na mobilnom sam) i ako nisu da li je to opet dobar posao. Link vukajlije je

Može li mišljenje vaše da čujem, tj. vidim ako nije teško.

A jesi nestrpljiv! O kojim se citatima radi? Sad bi ja trebao biti vidovit i znati da su to baš tvoji citati:krele:

Zašto si ne kupiš domenu i neki mali host i liječiš ljude. Stvarno šteta da se toliko trudiš i skupljaš okolo linkove daveći ljude i onda ti na kraju zgase blog :rolleyes:

psiho-savjeti.com uzmi to i pomogni ljudima kako spada :zbogom:

Na dnu sajta imaju citati sa sajtova, još nije stavio moj, moram napisat prvo. Interesuje me jesu linkovi pored citata dofalow i ako nisu je li i dalje to dobar posao.
Postoji na bloggeru opcija da ostaneš na njihovom hostingu, a da staviš svoju domenu, o tome sam razmišljao, ali onda sve moram ispočetka spamat, tj. Gradit linkove.

[quote=“Ognjenpet”]
Postoji na bloggeru opcija da ostaneš na njihovom hostingu, a da staviš svoju domenu, o tome sam razmišljao, ali onda sve moram ispočetka spamat, tj. Gradit linkove.[/quote]

Pa napravi to, al nemoj gasiti ovaj blog nego sa njega iz teksta pošalji link na svoju novu domenu i usko surađujte. A oni ljudi koji su ti dali da staviš link na njihov site, budu ti opet izašli u susret jer te vole. Izliječio si Tadića, Tomu i druge poznate ljude od kojih si vjerojatno dobio masnu paru, a nebi uložio ništa u svoj posao. To tako nejde :o

Ma ostajem ja na free i domeni i hostu. Ne mogu ispočetka sve radit. Nego meni niko i dalje neće da kaže da li su ono dofalow linkovi i da li dobro za mene i ako nisu.

linkovi su dofollow:kuc:

Fala, živ bio.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja