Vb 4.0

WOW
VB 4.0

ne tražite demo jer ga barem za sada nećete naći

danas su vlasnicima vBulletin licence poslane obavijesti o vBulletinu 4. ako sam dobro shvatio mi koji imamo 3.x licencu nemamo pravo na 4.x proizvode vec moramo kupiti novu licencu po do kraja mjeseca promotivnoj cijeni. ah opet neka pljacka

da dobro si svatio … jb. pljackaju i uvjek ce dok mogu …

moramo reci tseregu da stane s prijevodom ove verzije i baci se na 4

a da mi je demo …no najvjerovsatnije cu spdejtat …

ja radim na prijevodu dosta dugo ima dosta stvari prevedeno za 3.8.x e sad na 4.0 … a vjerovatno cu updetajti samo da mi je demo negdje da vidim ili ako netko prije nek mi javi link da vidim kakav je … da ne bacim pare

P.S. molio bi da ovu temu spojite jer je ista

http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=25611

hvala

@Dži ti si jos na 3.8.2 jel tako, ako tko naleti na demo zamolio bi ga da posta mada sumnjam da ima negdje još

Da jos sam na starijoj verziji. Mislim da se trenutno ni ne može skinuti nova ni da se kupi vec je ovo preorder.

Nego, postoje dvije verzije Publishing suite i Classic. Classic ima free upgrade. Sada nama kojima treba samo forum a ne i cms te blog mislim da je mozda taj classic dosta

Evo usporedba mogucnosti:

http://www.vbulletin.com/index.php?do=features

Dkle, vlasnici sadasnje licence mogu dobiti 4.0 ali ipak ce kad istekne licenca im morati kupiti onu za 4.0 samo sto se ta licenca placa samo jednom i nece ju se trebati obnavljati

da i ja mislim da je Classic dosta a dobra je vijest sto ce se samo jednom placati licenca

Ja danas kupujem četvorku pa ako ko treba demo dam mu.

Mislim da je za sada samo pre-order, dakle nakon kupnje nećeš moći ju skinuti do 1.11.
svakako javi

@Lucas (mat…) posalji mi demo molim te da vidim … ja zasad necu još kupovati …

čekaj da uplata sjedne na račun.

ok tnx znas gdje sam hehee

[quote=""]Due to an overwhelming response and interest in the pre-sale event for vBulletin 4.0 Publishing Suite, we’ve decided to extend an offer to those customers with inactive licenses.

For licenses that expired in the last 12 months, we are offering an extra $45 discount for advance ordering, in addition to the publicly available pre-sale savings of $50. This means the all new vB 4.0 Publishing Suite will cost you only $190, a total savings of $95.

For licenses that expired more than 12 month ago, we are offering an extra $25 discount for advance ordering, in addition to the publicly available pre-sale savings of $50. This means the all new vB 4.0 Publishing Suite will cost you only $210, a total savings of $75.

These limited time offers expire on October 30, 2009. Beginning on October 31, the price will be $285.

You will be able to take advantage of this offer in the next couple of days - we are currently working to make it an option in your shopping cart. We will notify you once this offer is live on the website[/quote]

Dakle, jeftinije nam je do kraja mjeseca kupiti suite nego samo forum. 5$ ušteda :slight_smile:

I onda da Suite prevodimo? :slight_smile:

Ja sam uzeo ipak samo forum, ali mi nije jasno zašto forum dolazi sa suiteom, a suite ne s forumom? :frowning:

Baš sam pitao danas da li se može kupiti Suite a da se ima pravo skinuti samo forum instalacije i izgleda da ne može. Ali naravno u Suite se blog i cms može onemogućiti

Jbg. da sam znao. :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja