Vb 4.0

[quote=“Lucas”]
… ali mi nije jasno zašto forum dolazi sa suiteom, a suite ne s forumom? :([/quote]

vBulletin 4 je prvenstveno forum, sa Suite-om kao dodatnom opremom.

@Dži i ja sam pitao i dobio isti odgovor a jb. sad sta je tu je … e da kad ce biti online vb4…Lucas

evo nova info
"vBulletin 4.0 Forums - $175 (Coming Soon !)"

samo je pitanje kada ce to biti. A mnogi pretpostavljaju da će biti dostupan 1.11

nije lose znaci isplati se cekati :slight_smile:

Evo vbulletin forum je prebacen na 4.0

Nemre se još skinut četvorka, samo je dostupna na stranicama vB-a. :frowning:

meni sada bas i nije nesto četvorka (4) ali zbog ustede morat cu je uzeti …

stavim svoj dizajn i idemo … ali još cu malo sacekati

Kupio sam Publish Suite samo zbog povoljne cijene
pravo na upgrade na VB 4.0 imam, pa nije trebao

Ali sve skupa ce ici online na proljece, jer trebati ce pricekati razne modove, dizajn i sl da se uskladi sa novom verzijom

iako nije zurba da se bas svakih par mjeseci rade promjene, jednom godisnje je sasvim ok :wink:

Kome treba demo, nek se rega.

nije mi nesto ova tema od vb4 a biti ce mi skoro isto kad stavim svoj skin samo sto ce biti nesto drugacije opcije al neka za sada jos malo priceka još je to u debeloj beti

Ne razumjem zasto se svi vucete za taj “skin”. pa smisao tog foruma nije da imate defultni skin nego da napravite svoje. upravoje zato tu 4. koja pruža mogućnost prilagodne i najmanjeg elementa na stranici

pa ja i imam svoj skin ali ovaj defautni mi je koma još gori od VB 3.8.x

Evo download.hr forum je prešao na vBulletin 4 pa da malo podjelim svoja upgrade iskustva:

• upgrade nije prošao bez problema. Nakon što je izvršen upgrade nedostajale su određene tablice u bazi podataka zbog kojih nisam mogao pokretati nove teme i slično. To sam rješio tako da sam instalirao forum na localhost (cisti install) i importo sve tablice koje su nedostajale.

• ima dosta problema sa skinom u različitim preglednicima

• određene stvari (reputacija, pregledavanje posta prije objave itd.) mi ne rade

• dosta dodataka rade i na v4 no oni složeniji nažalost ne

sve u svemu imam dobro mišljenje o v4 s obzirom da je ovo rana beta. novi template sustav pruža iznimno puno mogucnosti prilagodbe ali je zato dosta složeniji

nakon puno razmisljanja i ja sam uzeo vb4 ali sam stavio na testnu domenu dok još neuskladim dizajn itd … sve u svemu puno problema kao sto je i dži rekao ali rijesilo se evo sad je izasao i iz bete i sad je 4.0.0 RC 4 (Release Candidate)

sve u svemu pohvale ali ne ide još online dok se sve ne sredi cca. nakon nove godine bi mogao

Dosta problema je riješeno no i dalje ima stvari koji ne rade. Recimo kod mene preview post uopće ne radi.
Početkom idućeg tjedna bi trebala izaći gold verzija. Bolje pričekaj još koji dan sa dizajnom jel će sigurno biti nekih promjena u templatima

pricekat cu gold ali skin ide moj … izrada moja pa mi toliko i nije vazan taj default ali cu ga ostaviti ako ga netko bude htio koristiti

p.s. ni kod mene ne radi preview post

To kazem zato sto ce biti promjena u samom skinu (npr. drugaciji raspored varijabli, nove varijable itd). Radit ćeš dvostruki posao ako napravis dizajn prije tog izdanja. Meni je dosadilo svakih par dana uređivati template da radi sve na novoj verziji

vjerujem ti … zato cu ja pricekati …

prema vb sluzbenim stranicama gold verzija izlazi za cca. 7h do 11 sati

iz pouzdanih izvora saznajem da je vec napravljena ceka se objava …

jedva cekam

4.0.1 izlazi u ponedjeljak 11.01.2010.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja