VBuletin 4.2.0 , blog, portal

Dali bi mi netko moga dati link gdje bi mogao kupiti blog ili portal, il neznam dal je bolje cms.
Te ako ima jos koji dobar korisni mod za vb 4.2.0

Hvala

Tiksa

Izgleda da sam ga prije obrisao i sad ga nema isto kao ni cms a, imate li koju preporuku za koji jos mod…

https://www.vbulletin.com/order/index.php?do=step1

Posto vec imas forum, vjerovatno bi te izaslo jeftinije :). Mozes i instalirati WP, a forum prebaciti kao /forum

[quote=“Milito”]
https://www.vbulletin.com/order/index.php?do=step1

Posto vec imas forum, vjerovatno bi te izaslo jeftinije :). Mozes i instalirati WP, a forum prebaciti kao /forum[/quote]

Taj link sta si mi dao ima pakete, dali mogu samo blog i portal uzeti ili cjeli paket, mislim kad sam vec kupio licencu??

Ne pokaze mi nigdje da mogu samo blog kupiti, samo mi pakete pokazuje…

Mislim da mi za taj paket pise 280 dolara na ovo sta sam vec kupio, zar to nije malo puno…
Kolko se isplati uzeti vb seo

Loguj se pa vidi cijene :).

vidio sam jedino pakete kao orginal je 480 dolara a meni je 280 dolara a treba mi samo cms i blog za sada, jel se da to posebno kupiti jer ja nigdje nisam vidio opciju…

Daj mi molim te reci jel se isplati kupiti VB SEO ?

[quote=“tiksa”]vidio sam jedino pakete kao orginal je 480 dolara a meni je 280 dolara a treba mi samo cms i blog za sada, jel se da to posebno kupiti jer ja nigdje nisam vidio opciju…

Daj mi molim te reci jel se isplati kupiti VB SEO ?[/quote]
VB SEO da, njihov blog ne. …budi gospodin, budi iznad svega, instaliraj wordpress.

Prednost njihovog bloga je ukomponovanost foruma i portala.

vB seo, naravno da jeste, ako ne planiras zakljucati forum gostima. Opet, ja nikada ne bih dao velike pare za forum seo.

[quote=“Milito”]Prednost njihovog bloga je ukomponovanost foruma i portala.

vB seo, naravno da jeste, ako ne planiras zakljucati forum gostima. Opet, ja nikada ne bih dao velike pare za forum seo.[/quote]

Dali bi mi VB seo povecao broj posjeta i mogucih clanova, ok 150 dolara je al akko je dobar kao sta pisu isplativ bi bio…
Kaj mislite ?

Ja mislim da se u slučaju tematike foruma poput tvojeg ta investicija baš i ne isplati, ne znam.

Ok visdjet cu jos i dobro razmisliti…
Zar vb seo nebi povecao broj posjeta a automatski mozda i broj clanova…

Postavi se u poziciju korisnika googlea npr. trazim temu ‘Tamne strane veza ili braka’ sto je jedna od tema na tvome forumu. Ti trazis informacije o toj temi, da procitas i to je to… da li ces se registrovati na forum, to je posve druga strana, npr. ja ne bih, nasao sam ono sto sam trazio i tu se zavrsava :).

Ne mozes ocekivati drastican rast u novim clanovima, dok u posjetama tu i tamo :).

[quote=“Milito”]Postavi se u poziciju korisnika googlea npr. trazim temu ‘Tamne strane veza ili braka’ sto je jedna od tema na tvome forumu. Ti trazis informacije o toj temi, da procitas i to je to… da li ces se registrovati na forum, to je posve druga strana, npr. ja ne bih, nasao sam ono sto sam trazio i tu se zavrsava :).

Ne mozes ocekivati drastican rast u novim clanovima, dok u posjetama tu i tamo :).[/quote]

Nista moram nesto bolje smisliti onda osim toga, a oglasi na faceu_

Danas je fb preuzeo sve, posto imas aktivnu licencu, vidi za fb aplikaciju, da li se placa… to je aplikacija koja bi tvoj forum integrisala na fb fan page.

Sto se tice reklame na istom, nisam pokusavao, po meni bolji nacin od SEO-a ako zelis clanove.

[quote=“Milito”]Danas je fb preuzeo sve, posto imas aktivnu licencu, vidi za fb aplikaciju, da li se placa… to je aplikacija koja bi tvoj forum integrisala na fb fan page.

Sto se tice reklame na istom, nisam pokusavao, po meni bolji nacin od SEO-a ako zelis clanove.[/quote]

Na koji nacin mislis SEO nisam bas na ti sa svime ovime, mislis li na VB SEO ili ?

Sad sam isao pogledat za facebook i mislim da se placa 99 dolara a para niodkud…
Trazio sam i partnera koji bi pokupovo neke stvari a nista i od toga…

Da, mislim na vB seo. Zar ne mozes uzeti manje od $99?

Nisam nigdje naso facebook app osim na vb.com i tamo je 99 dolara, dali je toliko isplativa_

Kao sto rekoh, danas je sve na fb. Opet, trebas to malo bolje istraziti, da ne bi morao jos sta platiti.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja