vBulletin 5 Connect

Da li je netko probao vBulletin 5? Nekako mi se čini korak natrag, no nisam ju još detaljnije proučio

Nije korak unatrag, nego veliki korak naprijed, vec sam probao i na localhostu te sam donekle zadovoljan. Moraš znati da je to još uvijek u razvoju i da se finalna verzija ocekuje tak nagodinu…

Većinu toga su riješili preko Ajaxa, no jos imaju puno posla da poprave performanse, ali ne sumnjam da će oni to riješiti.

Ljudi samo moraju znati da nikad vbulletin nije pravljen za shared hostinge i da jede puno resursa, tako da nece biti to iznimka niti kod vb5, premda meni i sada vb5 radi brze od vb4, naravno to je na localhostu pa ne znam kako ce biti na kraju sa optimizacijama.

Što se tiče servera tu nemam briga. Ono što je mene najviše zbunilo je ova rečenica:
vBulletin 4.2 is included with vBulletin 5 Connect license

Da li je forum u sklopu v5 zapravo 4.2 ili nova verzija foruma. Možda najbolje da skinem danas i isprobam. S verzijom 4 sam započeo još u beta verzijama, ali sam nekako sumnjičav prema 5. Budem isprobao pa dam svoje mišljenje

[quote=“Dži”]Što se tiče servera tu nemam briga. Ono što je mene najviše zbunilo je ova rečenica:
vBulletin 4.2 is included with vBulletin 5 Connect license

Da li je forum u sklopu v5 zapravo 4.2 ili nova verzija foruma. Možda najbolje da skinem danas i isprobam. S verzijom 4 sam započeo još u beta verzijama, ali sam nekako sumnjičav prema 5. Budem isprobao pa dam svoje mišljenje[/quote]

uvijek sa licencom za trenutnu verziju u members dijelu imas za skinuti i starije verzije i testirati, no koristiti licencu smijes samo na jednom mjestu sa jednom verzijom… ako si vlasnik licence to mozes i sam vidjeti, ja kao vlasnik vb3 i vb4 licence imam pristup i betama vb5…

vb5 nema veze sa vb4, sve je izmjenjeno tako da to nije vb4 forum…

Imam vb4 licencu pa ću skinuti i isprobati vb5. Hvala na informacijama

ajd pogledaj jel imas za skinuti, ja vise nemam, onu koju sam imao je bila vb5 beta 11, ali vise mi se ne pokazuje kao i za vb3 i vb4 download…

Nemam mogućnost skidanja v5

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja