Vedrije.com - Portal pozitivnih vijesti

Svečano je pušteno u rad nešto novo… Ovaj put se radi o portalu na kojem će se nalaziti samo pozitivne vijesti .

Ništa nervoza, ništa crna hronika, ništa politika. Samo novosti sa vedrije strane! Svratite.

http://www.vedrije.com

*** Vlasnici većih FB stranica neka mi se jave putem PM-a ili e-maila [email protected] , radi eventualne saradnje.

svidja mi se ideja… mnogo uspjeha u daljem radu :wink:

Hvala…

Zamolio bih da me vlasnici većih FB stranica kontaktiraju putem e-maila, jer se ne snalazim sa ovim porukama, na novom forumu.

Šta je sa Hrvatskom? Sretno, ne želim da ti pokvarim raspoloženje, ali ovakvih portala ima već nekoliko i vrlo su popularni i posjećeni…nadam se da ćeš ponuditi nešto drugačije što će rezultirati većom posjećenošću vedrije.com

ideja je zanimljiva u svakom slučaju. samo bih promjenio dizajn stranice jer prvo kad ju otvorim, dočeka me tamniji background, portal bi trebao biti vedriji :wink:

dobra ideja al ne svidja mi se sajt

1 Like

Hvala na sugestijama, možda nekad doživi i redizajn.

Zamolio bih da me vlasnici većih FB stranica kontaktiraju putem e-maila, jer se ne snalazim sa ovim porukama, na novom forumu.

Ajd još tri puta to ponovi… :wink:

2 Likeova

Ama svaki put kad ponovim, članak ide na vrh. :frowning:

Evo ubacih neku crvenu boju, ne znam kako ovo djeluje sad.

Spreman za novog vlasnika.

Može li cijena na PM… Također i statistika posjete…

Neko da kupi, povoljno?

Domen www.vedrije.com , privatna regisrtacija, sajt, sadržaj, fb page 800+ ljudi, fb grupa 2 000 ljudi…

Potpuno moderan responsive izgled… POVOLJNO.

Može jedno pitanje? Zašto si pokretao sajt opće tematike u koji nisi uložio ni malo truda? Počeo si ga prodavat nakon 17 dana sa izlikom da nemaš vremena za održavanje? Zašto si ga pokrenuo uopće?

Da bi se ti pitao zašto sam ga pokretao…