Veliki traffic - o čemu se radi?

Kupio sam jednu domenu (ne registrirao nego kupio) i evo u 24 sata imao posjetu 200+. To je samo domena, bez ikakve web stranice, osim što sam je parkirao.

Nema niti jedan backlink.

I sad pogledam traffic na parking stranici i vidim 200+ u 24 sata koliko je kod mene. Problem je što taj traffic dolazi većinom sa www.universal-traffic.com , iako vidim da su posjetitelji iz raznih država, pretežno iz Francuske, SAD, Kanade i Njemačke. Dakle nema Kine, Indije itd.

Da li netko zna nešto više o Universal-traffic.com i posjetama sa te stranice?
Google ne daje baš neke korisne rezultate. Na stranici universal-traffic.com ne piše ništa konkretno, osim da se logiram, a normalno nemam nikakav account tamo niti vidim opciju za registraciju.

Jel ima netko iskustva sa posjetama sa te stranice? Najviše me zanima odakle to na mojoj domeni i da li su to botovi ili stvarne posjete?

Ako je bila prije aktivna, možda je regana na taj servis da dolaze posjete?

Još jedan u nizu botova. U posljednjih godinu dana ima ih kao u ružnom snu. To je umjetno generiranje promenta, kao što radi Semalt. Preporuča se njihovo blokiranje još na .htaccess razini:

RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_REFERER} universal-traffic.com [NC]
RewriteRule .* – [F]

U konačnici sruše score web stranice kod organskog pretraživanja.

Nisu ti to posjeti, pogledaj vrijeme trajanja i pagevews, sve je 0.00.

Hvala na odgovorima.

Domena je parkirana pa nemam analytics. Jedino vidim link s kojega su došle posjete i odakle su.