VidaXL iskustva s dropshippingom?

Što ti je čudno? Pa i oni (vjerojatno) prate naš Forum. :blush:
Vidjeli su što si pisao;

i rekli; to je taj znači! :smile: :o:

Skužili me po nicku hahahah :smiley:

Uhvatila ih trta nakon tajanstvenih telefonskih poziva :slight_smile:

Lista narudzbi pokazuje koliko ljudi kupuju od vidaxl-a , tako da svako blaćenje je neopravdano. Naravno da se moze desiti ostecenje proizvoda u transportu, kao i nedostatak dijelova, iako su to rijetki slucajevi, ali se sve to da rijesiti sa korisnickom sluzbom i nijedan kupac nije ostao oštećen. LP

Jel postoji opcija da se sakrije cijena proizvoda?

Em ne mozes dobiti nikoga na sluzbi za korisnike, em kasne sa isporukom, em posiljku razdvoje da dva djela pa ti jedna dodje tamo di si narucio a druga 150km dalje na adresu na koju glasi kartica sa koje si platio…

Hajde, na kraju su mi vratili dio novca za zalutali dio posiljke posaljem na pravu adresu…
Omjer kvalitete i cijene dobar.

Pozdrav… Ukoliko ima netko tko se aktivno bavi dropshippingom na podrucju Hrvatske…molim da mi se javi privatnom porukom.
Hvala

Long story short: imaš li 10 000 € za uložiti u site i marketing?
Ako nemaš 10 000€ za uložiti u site i marketing, imaš li neku micro nichu za koju u RH ne postoji konkurencija?

  • Ako su odgovori NE, nemaš što dalje tražiti u ovoj temi.
  • Ako je barem 1 od 2 odgovora DA, onda možeš pokušati.

Malo grubo, ali je tako. Bit ćeš mi zahvalan što ti štedim mjesece rada, truda i ulaganja :slight_smile:

1 Like

Pozz svima…
Vidim da je netko postavio pitanje za VIDA XL…
Naime…narucila sam 2 limene vrtne kućice…imate ih na njihovoj stranici a imate ih i na njuškalu…vec tu se razlikuje cijena (barem u trenutku kad sam ja kupovala). Sve je bilo ok…narucili putem interneta…oni su se javili mailom… .placanje odradila putem e - bankarstva. Poslali oni meni mail kada ce posiljka doci…malo je sve kasnilo zbog corone ali ok…razumijemo…sva posiljka je dolazila na 4 puta
1 kucica koja je dosla kada smo ju raspakirali vidjeli smo da je nekoliko limova bilo toliko isavijano da smo ih sami morali ravnati…dijelovi konstrukcije su bili neravni tako da smo dosta toga morali improvizirati.
(Nismo imali vremena za vraćanje posiljke…cekanje novaca… jer nam je bilo hitno) pa smo ipak to sami odradili…nekako smo mi nju sastavili…ali kada je dosla druga kucica…prvo sto je primjeceno da su dva lima dosla u zelenoj boji…mi naručili sivu…
Ali ok…i preko toga smo presli…isto tako isavijenih limova i konstrukcija…ali ok…zeleni limovi nisu na vidljivom djelu pa smo presli preko toga…u trenutku sastavljanja druge kucice kada se dosli do krova smo shvatili da niti jedna rupa nije dobro postavljena…lim uopce nije dobro izbusen…lagano smo pop… …ali sta cemo…tko bi nam vratio novac nakon sto smo vec pred kraj to shvatili a mi skinili i zaštitni najlon…i tko zna kad bi nam dosao drugi lim …pa da rezumiram…javila sam se ja Vida xl ponudili su oni meni da se to zamjeni ali opet ponavljam koliko bi to tek trajalo… a nama to treba i hitno nam je…zato vas sve upozoravam dobro razmislite hocete li od njih naruciti vrtne kucice…za ostalu robu ne znam ali za ovo znam sigurno…da imamo vise vremena…sigurno bi sve to vratila…jer ovo je uistinu dno dna tako nesto poslati…cijena obadvije kucice je bila 7000 kn…tako da ljudi…dobro razmislite gdje cete kupiti vrtnu kucicu…ja sigurno znam da od njih nikada vise nista necu naruciti a niti cu preporuciti nekome drugome!

Poštovani, želim podijeliti s vama super iskustvo reklamacije kod vrtnog seta, gdje su nam se odmah javili, ispričali, prihvatili reklamaciju i najbrže poslali oštećene dijelove. Sve pohvale.

Marino iz Zadra

Jedini koji imaju proizvode koje nigdje drugdje nisu dostupni ali prevarili su me za newsletter popust 40 kn, kad upišeš kod koji ti pošalju ne vrijedi tj nije više aktivan… odjavit ću se iz newslettera…