Vijesti radosne - Quirk SearchStatus v1.38

jeee napokon. zašto mi se automatski nije updateao? izgleda da moram ručno…

evo upravo mi se sam instalirao firefox 8, i SearchStatus ne radi sa tom novom verzijom.

da li netko zna šta je sa tim firefoxom? na proljeće 2011. je izašla verzija 4 (nakon šta je verzija 3 bila u uporabi od 2008.), a sada su već na verziji 8. a ne vidi se baš neki napredak, osim šta mi većina starih add-onsa ne radi… naravno ni google toolbar ne radi nakon verzije 4.

Ganjaju IE i Operu :), s obzirom na to da su oni daleko ispred FF-a, barem po broju verzije, a Opera i s puno drugih stvari.

po čemu je Vama bolja opera od ostalih preglednika,čisto informativno pitam

Ako ga nisi deinstalirao, možeš ga sam “updateati”.
Meni radi normalno na FF 8

[quote=“Homer”]evo upravo mi se sam instalirao firefox 8, i SearchStatus ne radi sa tom novom verzijom.

da li netko zna šta je sa tim firefoxom? na proljeće 2011. je izašla verzija 4 (nakon šta je verzija 3 bila u uporabi od 2008.), a sada su već na verziji 8. a ne vidi se baš neki napredak, osim šta mi većina starih add-onsa ne radi… naravno ni google toolbar ne radi nakon verzije 4.[/quote]

pa to je česta pojava da addon ne radi odmah, al ce proraditi za 20ak dana sasvim sigurno :doki:

[quote=“gambo”]Ako ga nisi deinstalirao, možeš ga sam “updateati”.
Meni radi normalno na FF 8[/quote]

nisam ga prije koristio, a sada kada ga želim instalirat kaže “Google Toolbar for Firefox is only supported in Firefox 2.0 through 4.0.*. Please see the Help Center for more details.” i nema dalje :frowning:

nadam se da je tako i da ćemo dočekat slijedeće vijesti radosne :slight_smile:

evo već danas je searchstatus add-on proradio i za firefox 8…

daj mi +rep :smiley:

Brzina, brzina pokretanja, mogućnosti “Out of box” browsera, podrška najnovijih CSS i HTML trendova(mislim na HTML5 i CSS3), dizajn, ima tu još dotataka kao Oper Turbo, Opera Link, Opera Unite, itd, itd.

ja ovo ne koristim ali kad smo vec kod toga mogao i installat :smiley:

jel opet “pao” PR?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja