Vikend-aukcija: domaći YT kanal, 16K subsa

Motivacioni kanal star 10 god. stavlja se na aukciju :slight_smile:
Trenutna zarada je na slici, (napomena, nije se mjesecima ništa objavljivalo!) ali kad se objavljuje redovno zarada je i do trostruko veća.

Prodaje se isključivo zbog nedostatka vremena za uredjivanje.

Početna cijena 500€
Cijena formirana na osnovu

• broja subsa (na mjesec dobije preko 500 novih),
  • starosti kanala,
  • zarade, te
  • broja objavljenih videa (preko 100)
    (Znam da će mnogi reći kako to ne vrijedi ni toliko, ali meni vrijedi i trostruko više jer je uložen trud, pa me poštedite komentara :wink: )

Aukcija traje samo ovaj vikend, zadržavam pravo da ne prodam ukoliko cijena ne dostigne prihvatljiv iznos :slight_smile:

Link kanala na PM.

zp

Moze link na pm…

@Thunder_Wolf je mislim tražio kanal. Spominjem ga da vidi aukciju. Sretno sa prodajom.

1 Like

Evo ponuda 500€. :slight_smile:

1 Like

Hvala ti što si me se sjetio, da, dobio sam ja ponudu od alencije na PM prije četiri dana, samo za mene je cijena bila “Minimum 1200 €” …
Po takvoj nekoj računici kanal kojeg trenutno imam vrijedi barem 3mil. € (nisam do sada bio svjestan da sam milijunaš :grin:.)
Al’ eto, svatko ima pravo cjeniti svoje koliko misli da vrijedi…

2 Likes

Moguće da je vrijednost kanala negdje izmedju tvoje skromne ponudice i moje optimistične procjene. Nema potrebe trolati oglas, svi zainteresIRANI će dobiti link, pa neka sami procjene. Imam vikend da razmotrim ponude, a onaj kome se dopadne kanal i možda ima neku ideju što s njim, odluči i investirati. No hard feelings :wink:

1 Like

Ako ima mogucnost zastite sadrzaja tj ako neko reuploaduje tvoj video ti ga claiming i tebi ide zarada sa tog video snimka odredices cenu koju zelis i kupicu ga. Kupujem za jednu muzicku kucu.

Ponuda od 550 pristigla na mail.

Možeš pm link? Hvala

zarada porasla nakon sto sam objavila par videa.
Nudi li neko 800 , prodajem odmah.

800 u kojoj valuti? koja je niša?

motivacija, uspjeh, sreca, manifestacione tehnike i knjige iz oblasti

1 Like

Zahvaljujem na odgovoru, imam nekih ponuda, prvo cu razmotrit ostale pa ako budem zainteresiran i ukoliko ce ponuda jos uvijek vazit dogovorit cemo u PM.

Lp,

1 Like

Dogovor mora pasti ovde :smiley:

Ponuda od 600 stoji u inboxu.

Kanal je našao novog i pravog vlasnika :sunny:
Može lock, hvala.

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja