Villa Oliva ...in the heart of Istria - villas-istria.com

slobodno grubo! :derese:

Mozda iskoristiti pravi kamen s kuće za background ?

Steta je koristiti nekakve strane teksture kad se mogu poslikati prirodne i prebaciti na web…

Vila je savrsena !

vjerojatno bi bilo ljepse da…

ali nije bas lako to napraviti sa kamenom s te kuce!
(zbog nacina zidanja prije 150 god - bez ikakvog reda =))

ajmo dalje! :gitara:

ja bi malo posvijetlio pozadinu, nekako previše bode u oči, nek se vidi tekstura i sve al malo posvijetlit bi bilo dobro :slight_smile:

to je s moje strane

i centrirao ovaj kao flash slide :slight_smile:

  • jako se slabo vidi tekst, nečitljivo je…
  • dizajn mi je dosta loš, i nikako mi nejde ovaj opacity…

btw zašto nebi mogao iskoristit taj zid za background? Vidio sam ga i lijepo izgleda. Lako ga je stavit u background, samo ga trebaš znat obraditi.

Poradi na dizajnu… pogledaj neke web galerije sa tom tematikom…

Na prvu me loptu najviše smeta tipografija. Mislim da je malo out of time pogotovu za ovakav tip sitea, ja bih nešto decentnije i elegantnije, baš kao što je i Istra sama, i turistički i gastronomski i geografski.

promjenio sam pozadinu ker sam od dosta ljudi dobivao zalbe da se ne uspije tekst procitati…
probao sam kamen staviti za pozadinu ali dosta “hladno” ispadne…

kako to mislite da tipografiju promjenim? boju,font…?

Obzirom da nisam na ‘ti’ sa webom, evo nešto i od jednog laika :slight_smile:

Možda ovo nije do tebe, ali zanima me zašto je ovaj naslov na vrhu (ne znam kako se to zove) gdje piše Villa Oliva … in the heart of Istria na engleskom bez obzira na koji jezik se klikne? Ne znam tko je prevodio tekst, ali možda bi i taj dio trebalo prevesti?
Uz to, desno dolje gdje piše explore the istrian charm - ta rečenica nije prevedena?

Trava kao pozadina je okej, ali čini mi se kako je mrvicu pretamna, barem mom oku.

Font - iako je u načelu lijep font možda mi djeluje nekako neozbiljno i ne sviđa mi se što je sav tekst italic. :neznam:

Što se same strukture weba tiče to mi je zaista okej. Jednostavan je, lako se snaći i tome sl. :slight_smile:

Nadam se da je moj komentar bio koristan. :slight_smile:

“Villa Oliva … in the heart of Istria” je to u biti logo kuce pa bi se trebao tako pamtiti…
a ono drugo sam krivo uploudirao…

je super je komentar…
konkretno i jednostavno…
hvala!