Viralkey.net - lakocom upravljate svim svojim racunima na drustvenim mrezama

Vecina ljudi ima racune na vise platformi za drustvene mreze. Dakle, kako s lakocom upravljate svim svojim racunima na drustvenim mrezama? Mozete koristiti Viralkey.net jedan je od najboljih alata za drustvene mreze koji vam moze pomoci da upravljate svim svojim racunima na drustvenim mrezama sa jedne nadzorne ploce… Zamislite svoj sadrzaj na autopilotu. Koristeci ovaj alat za drustvene medije lako mozete pronaci, zakazati i uprvljati sadrzajem na Facebooku,Instagramu, Twitteru, Pinterestu,Youtubu, VK-u cak i na Linkedin. Zelite pokusati? Viralkey.net nudi besplatni probni period.

Glavne karakteristike:

Mozete dobiti besplatnu probnu verziju.

Mozete odrzati snazno prisustvo na drustvenim mrezama zakazivanjem stotina postova odjednom.

Mozete ustedjeti puno vremena omogucavajuci vam da zakazete svoje postove na svim platformama drustvenih mreza.

Mozete pregledati svoje postove i saznati koje promjene mogu poboljsati vasu objavu.

Mozete koristit analizator koji vam pomaze da odaberete prave postove i analizirate svoju konkurenciju.

A ti si vlasnik te stranice ili radis za njih?

Ja trenutno koristim Hootsuite, imate li nesto sto oni nemaju?

Pozdrav prijatelju, ja sam vlasnik. Takodje sam vlasnik jos nekoliko stranica, servisa. Ukoliko nema te nista protiv objavio bi jos nekoliko postova. Viralkey ima iste funkcionalnosti kao i Hootsuite - objavljivanje i automatizacija. Ono sto Viralkey ima, a oni nemaju je cijena. Trenutno putem Viralkey mozete upravljati sa 20 social media racuna za 5 EUR. Hootsuite kosta 25 EUR i mozete dodati samo 10 social media racuna. Mozete besplatno testirati sve funkcionalsti. :slight_smile:

1 Like

Ja smatram da društvene mreže bolje vrednuju objave koje sami objavite, koje nisu zakazane i koje se ne objavljuju preko nekih servisa. Svojevremeno sam obavio par testiranja i ova tvrdnja se je pokazala točnom. Kakva su vaša iskustva?

1 Like

Hmm… s kojim servisom si testirao i na kojem uzorku vremena/postova?

Potpisujem. (20 znakova)

Probao sam razne alate, a jedan od njih je bio i Hootsuite. Nerijetko bi mi se desilo da bi i zakazana objava direktno preko Facebooka, postigla znatno lošije rezultate od očekivanog. Zbog toga sada sve objave radim isključivo manual i vidim bolje rezultate, nego korištenjem alata za objavljivanje.

:slight_smile:

1 Like

Od kako radim na netu od 2000,te godine ,90 % postova, sam upisao RUCNO i dok to radim
sat ili dva odgovaram na komentare,upite,lajkove,DALEKO VECI UCINAK i odaziv i prodaja , kada ljudi shvate da je COVEK SA DRUGE STRANE, a ne neki robot…

3 Likeova

Takodje iskljucivo rucno sve objave na društvenim mrežama, pokusao prije neku godinu jedan servis i odustao, rucno je po meni mnogo bolje.

1 Like

Da li ima opcija za bulk dodavanje slika i video snimaka?