Virtuemart2 i promjena polozaja Product description Polja?

Prije svega pozzdrav svima i nadam se da cu aktivno ucestovati u raspravama i pomoci nekom

Vec neko vrijeme mucim se sa virtuemart verzija 2 i Joomla verzija 1.7

Naime Description field mi se nalazi ispod slike proizvoda a htio bi pored jer nema puno opisa proizvoda a i kada bih Stavio video tog proizvoda ljepse bi izgledalo.
Evo slike koja ce bolje to objasnit

http://img39.imageshack.us/img39/6046/virtuemartproblem.png

Virtuemart 2.0 je pun grešaka. Pokušao sam ga ‘pogurati’ da radi na Joomli 2.5. no bezuspješno. Kolko vidim ima i hrpa frustriranih ljudi koji su se pokušali prebaciti na novu Varijantu tog web shopa. Mislim da s novim Virtuemart shopom još treba malo pričekati :slight_smile:

I ja sam posjecivao njihov forum i mnogo se ljudi zali dok im je support dno dna…

Nije mi jasno zašto odmah, čim se pojavi nova verzija Joomle, svi odmah krenu koristiti kao ludi. Nepisano pravilo kod Joomle je da se ipak sačeka godinu dana dok se sve ne ustabili kak treba. VM 1.9 i J 1.5.25 rade kako treba i nema nekih bugova i ne vidim zašto je ne koristiti.
@janjicar, vezano za tvoje pitanje o uklanjanju ovog linka odi u components/com_virtuemart/themes/tvoja_tema/templates/product_details/flypage.tpl.php i negdje oko linije 43 ćeš naći $ask_seller. Obriši cijeli tag i to je to.

Upravo tako, joomla 1.5 i vm 1.9 kombinacija koja savršeno radi.

[quote=“renato100”]Nije mi jasno zašto odmah, čim se pojavi nova verzija Joomle, svi odmah krenu koristiti kao ludi. Nepisano pravilo kod Joomle je da se ipak sačeka godinu dana dok se sve ne ustabili kak treba. VM 1.9 i J 1.5.25 rade kako treba i nema nekih bugova i ne vidim zašto je ne koristiti.
@janjicar, vezano za tvoje pitanje o uklanjanju ovog linka odi u components/com_virtuemart/themes/tvoja_tema/templates/product_details/flypage.tpl.php i negdje oko linije 43 ćeš naći $ask_seller. Obriši cijeli tag i to je to.[/quote]
Kod 2.0 verzije nema theme nego u views i nadjem product_details ali nema flypage.tpl.php :confused:

A joomlu 1.7 instalirao a posto nisam nikad s VM radio ajdi rekoh noviju verzijuu jer vjerovatno ima bolju zastitu… ali ne mogu sad nikako da nadjem gdje i kako to prebaciti da mi bude description field na tom mjestu :confused:

Onda je vjerojatno tamo. Neda mi se sad instalirati 2.5 i VM 2.0 da bi vidio točnu liniju koda

Svaki sam .php fajl pregledao i nema $ask_seller :confused: a ja koristim joomlu 1.7 a ne 2.5

A evo drugi dan jedva cekam da neko odgovori da zna ovo polje prebaciti gore :slight_smile:

// Product Description
	if (!empty($this->product->product_desc)) { ?>
	<div class="product-description">
		<?php /** @todo Test if content plugins modify the product description */ ?>
		<span class="title"><?php echo JText::_('COM_VIRTUEMART_PRODUCT_DESC_TITLE') ?></span>
		<?php echo $this->product->product_desc; ?>
	</div>
	<?php } 

Da se ovdje negdje ne podesi pozicija ???

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja