VIRUS na forumu prilikom pokusaja pretrage

Kad pokusam da pretrazim nesto Avast mi prijavljuje neki problem na sajtu (iframe infection), vidite u cemu je problem, evo slike:

Vjerojatno false pozitiv.

Evo kad javlja gore navedeni problem, kad ukucam da pretrazujem “youtube share” (bez navodnika) :slight_smile:

Badava ja ukucavam to kada nemam antivirusni niti bilos to drugo da me upozorava.

E sad se vjerojatno pitas pa kako sam se ja usudio to utipkati u site koji ima virus?

jer site nema virus, jedino tko moze iamt virus je tvoj system, a onda se postavlja pitanje pa koja korist od tog Avasta ako se nekako nasjeo virus bez tvog i njegovog znanja na tvoj comp.

Prevrti malo film mjesec dva tri unatrag i vidi jesi li ensto sumnjivo skidao ili posjecivao, u tom grmu lezi zec.

Tako je Dadaas, :blush:
Sve je čisto. Virus free. :o:

Moguce da je i kod mene problem.
Probao sam i u Mozilli i u Chrome, isto.
Avast koji koristim nije free verzija vec placena verzija, koja je samo mozda bolja od free.

Samo imati AV nije dovoljno, za 10$ mozes kupiti program koji ce maskirati (crypter) virus. Treba biti oprezan sta se preuzima. Skini malwerbytes i skeniraj s njim.

@Veritos, imam Zemana AntiMalware na laptopu, a na desktop racunaru imam Malwerbytes koji je stvarno dobar.
Dosta pazim sta cu da skidam, ali se desi da u nekoj zurbi skinem i nesto sto ne treba.

Avast cesto tako fula neke .js fajlove kao virus, desilo se i kod mene par puta, imas kontakt mail u tim slucajevima i admin sajta im posalje obajsnjenje da je greska, rese ljudi u roku 48h svaki puta. :slight_smile:

Pustio sam Malwarebytes, sve je ok da kazem, s njegove strane.
Videcu sta mogu s Avastom da uradim.

Hvala svima na odgovorima!

Pokušao isto, dobio isto. Koristim Avast na firminom laptopu, istu infekciju javlja. Ne bih rekao da smo pokupili isti virus ili malware. Ili je do Avasta ili do vas.

Probao isto pretraživanje sa dva browsera.

AVG rezultati

Da kao sto sam napisao false positive. Tako je paranoican da i ciste stranice smatra necistima, a onda mu promaknu virusi i vi se zarazite pa se covjek pita kako je to moguce.

Te antivirusne programe bi usporedio sa zdravstvom kod nas. Govore nam sto trebamo raditi i sve da ostanemo zdravi, a sami nam serviraju govna da jedemo, radimo, pijemo itd itd.

https://toolslib.net/downloads/finish/1-adwcleaner/

Windows defender ništa ne prepoznaje :D.

On samo prepoznaje kada zelim runat svoju aplikaciju pa mi kaze nemoze, odnosno kazao je, i on je off…