Više od 3 oglasa?!?!

Po kojoj teoriji neki sajtovi mogu imat čak 9 google ads oglasa?

Putem iframea sa druge domene?

Kako to da ga google nije banao, čak se taj isti sajt reklamira na google adwordsu!?

[quote=“ime_pu”]Po kojoj teoriji neki sajtovi mogu imat čak 9 google ads oglasa?

Putem iframea sa druge domene?

Kako to da ga google nije banao, čak se taj isti sajt reklamira na google adwordsu!?[/quote]

Može primjer

ae malo budi konkretniji… koji sajt?!

banovati ce ga kad tad… ili mozda nece jer (mozda) google gleda na jedno oko oglasivacima…

Može imat 9 oglasa, 3 po 3 različite vrste. Ako prijeđe više id 3 iste vrste google mu neće ništa nego se 4. oglas jednostavno neće prikazivati, tako da nema govora o kazni i banu…
Možeš ti staviti 300 oglasa na jedan sajt i neće ti nitko ništa.

[quote=“sime_zd”]Može imat 9 oglasa, 3 po 3 različite vrste. Ako prijeđe više id 3 iste vrste google mu neće ništa nego se 4. oglas jednostavno neće prikazivati, tako da nema govora o kazni i banu…
Možeš ti staviti 300 oglasa na jedan sajt i neće ti nitko ništa.[/quote]

Kad sam ovo pročitao upalio mi se veliki upitnik nad glavom.
Kako to misliš različite vrste? Možeš li pojasniti jer ja znam samo za text i image.

AdSense za sadržaj ima Text Ads, Image Ads, Video Ads, Link Units i Flash Ads.
Uz to su još i AdSense za pretraživanje, AdSense za feeds i AdSense za domene.

Po pravilima, na jednoj stranici mogu biti tri standardne oglasne jedinice, tri jedinice veze i dva okvira za pretraživanje.

[quote=“gambo”]AdSense za sadržaj ima Text Ads, Image Ads, Video Ads, Link Units i Flash Ads.
Uz to su još i AdSense za pretraživanje, AdSense za feeds i AdSense za domene.

Po pravilima, na jednoj stranici mogu biti tri standardne oglasne jedinice, tri jedinice veze i dva okvira za pretraživanje.[/quote]

Hvala gambo ali to sam znao. :doki:
sime_zd je napisao da može 9 [color=“Red”]oglasa[/color] 3X3 vrste pa sam mislio da ima nešto novo s tim oglasima što još nisam primjetio u mom acc.

Textualni i slikovni spadaju u istu kategoriju, njih možeš imati samo 3.
Link uniti spadaju u drugu kategoriju, njih možeš kombinirati sa oglasnima za sadržaj!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja