ViseLajkova.info

http://viselajkova.ino

Domaći social exchange sajt preko koga možete dobiti facebook lajkove/followere, yt lajkove i još dosta stvari. Registrujte se i probajte.
Sajt je nov, pa još nije sve prevedeno i ubačeno, ali se radi na njemu svaki dan, a imamo još dosta stvari i modula u planu za ubaciti.

PS. Ako imate veliku fb stranicu ili profil sa dosta prijatelja, moći ćete lako zaraditi dosta tokena shareovanjem linka od sajta.

Posebno za članove WebMajstori foruma - Pošaljite mi pm sa vašim username-om i dobijate 300 tokena!

U ovome baš nema uspjeha na balkanu, i nije prvi, bilo je već pokušaja koliko se ja sjećam :slight_smile:

Nisam ranije primjećivao slične sajtove, al moguće da postoje pošto je social exchange već dugo aktuelan… Što se tiče uspjeha, ne znam, ovo mi je projekt sa strane od kog i ne očekujem neku dobit, al vidjećemo :slight_smile:

Bilo je na forumu više takvih pa su se svađali…
Tko zna jel neki od tih sajtova još živ.

Nije ti link ispravno napisan. Pise ino umjesto info :stuck_out_tongue:

u mreži bi trebalo biti par tisuća ljudi da bi to kako tako funkcioniralo, pa ti na balkanu nađu toliko ljudi koji imaju fb stranice… u startu se ne isplati trošiti vrijeme na to

prazni ste :open_mouth:

nego reci ti nama, zasto .info kad je .com slobodan? ne kontam :slight_smile: