Visok CTR zadnjih dana

Pozdrav svima na forumu
Zadnjih dana adsense ima strasno visok CTR , inace je 3-4% međutim zadnjih dana taj CTR ide preko 7 pa sve do 10%
Je li se to jos nekome desava ? I imam li razloga za brigu ?
Inace sve pozicije reklama su iste vec mjesecima i nisam pravio nikakve promjene sto se toga tice.
Hvala

Nisam imao iskustva sa AdSensom, pa ovo nekako na pamet govorim, ali ima mi smisla.

Naime ovih dana je Black friday i Black weekend i vidim da se dosta to reklamira preko AdSense-a, pa mozda to i jeste razlog. I sam sam cak kliknuo na nekoliko reklama od namecheap-a :stuck_out_tongue:

1 Like

Ne vjerujem da imaš toliki ctr 10% , da nisi zaboravio nulu ispred? Kod mene je inače 0,40%-0-80% ctr a zna se desiti da pređe preko 1% ali baš 10% nikad nisam imao takav ctr…da li je moguće?

Zasto ne vjerujes ?

Kod mene jutros bio 12% ctr sajt mi je vezan za tehnologiju blek fridej’ ima uticaja def na ovo…

Onda ja imam sajtove koji ne mogu postići takav ctr…@Zdenga koliki ti je cpc na takav ctr?

0.02-0.04€ krece se…

tvoj CTR 0,40%-0,80% je CTR pojavljivanja (pojavljivanje oglasa), dok je njihov CTR stranice (prikaz stranice), zato je razlika u postotku ogromna

PAGE RPM 1.86
CPC 0.03
Page CTR 6.75
Impressions 53K
PAge Views 16.3K
Danasnja statistika :smiley:

Ako se gleda preko Android aplikacije, Adsense CTR nije tocan, prikazuje se puno veci.

Gledao sam i preko android aplikacije a i preko browsera , smanjilo se malo u toku dana , a ima logike za taj blek frajdej. Posto je i CPC dosta jaci :slight_smile:

@MuamerWP Ne nisam zaboravio nijednu nulu CTR je stvarno bio 10% danas :slight_smile: pozdrav