Vitalis Condoms

Stranica za proizvođaće kondoma iz Njemačke. Sva tri jezika su isti site, pošto još nije prevedeno, ali uglavnom, to je to. CMS koji je korišten je Concrete5.

Link

Suludo dobar web. Sjajno!!!

PS. Samo jedna sitnica…(ispravite me ako griješim) ja bih podigao logo i left sidebar za 30 do 40px. Neke se izborničke stavke (items) ne vide jednako u svim preglednicima ako se ne koristi accordion. Znači kad je sve otvoreno (default). Ili neka po defaultu budu zatvorene

Hvala lijepa! Svjestan sam i ja tog problema, da ako se otvore svi izbornici par najdonjih ostane cut-off. A šta ja znam, ako klijentu ne smeta, ne smeta ni meni:)

Žele da condoms bude otvoreno po defaultu, a ko želi pogledati about, neka zatvori condoms izbornik;)

Kaj je ovo? Skrivena kamera? Kak mislis da ce ti netko naici na ovaj “flyer”?!.
Izraz “web stranica”, u ovom slucaju, je bedasto koristiti

Pa i nije baš flyer, ima i nešto teksta;)

[quote=“posluzitelj”]Kaj je ovo? Skrivena kamera? Kak mislis da ce ti netko naici na ovaj “flyer”?!.
Izraz “web stranica”, u ovom slucaju, je bedasto koristiti[/quote]

WTF?

On topic: Stranica super izgleda, ja sam isto imao problem s izbornikom na 1366*768, ali lako se zatvori izbor kondoma i onda se vidi sve šta treba.

Suludi predbilježi me za 10 paketa.

mrak!! dobro

Kad sužavam browser (Chrome), logo se podvlači pod plavo svjetlo.

Možeš nam nabaviti jeftinijih kurtona? :zub:

@gambo Podvlači se logo svugdje, trebam se malo poigrati sa z-indexima, a i pozadine su mi crne, trebao sam staviti transparentne.

O kurtonima sam i ja razmišljao, malo mi ih je blesavo pitati, ali mi je palo na pamet. Ali ionako nije to to, if you know what i mean!!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja