Vodjenje SEO kampanja i online nastupa

Vodimo kompletne SEO kampanje i online nastupe sajtova i firmi kako na domacem trzistu tako i na stranom (za sajtove na engleskom jeziku).

Moguc je dogovor oko toga koliko meseci bi radili, da li su vam potrebni samo kvalitetni linkovi, da li samo nastup na drustvenim mrezama, ili sve u kompletu.

Cena zavisi od toga sa kakvim budzetom raspolazete i koliko zelite ulagati pa prema tome napravimo pakete i dogovor da se izvuce najvise i postignu najbolji rezultati sa tim.

Zainteresovani se mogu javiti privatnom porukom za koji sajt im treba, i sta bi tacno zeleli pa se dogovorimo.

Lep pozdrav

A imate li kakav portfolio?
Jeste li do sada radili neku uspješnu kampanju?

He he, ovo ti je lukavo, kao vodite seo; pa ispada da vas je više, a ustvari si ti sam? :slight_smile:
Sve je u redu, bilo ovako ili onako, pošalji mi odgovor na PP ako nećeš ovdje.
(a ne bi ni bilo u redu prema dotičnom klijentu ako ga javno prozivaš da si mu radio SEO) :frowning:

Vazi, cujemo se oko detalja preko poruka.

Samo ne znam odakle ti takvi ispadi da vodim sam, kad imam jos 2 stalna saradnika za SEO, 4 stalna pisca i jos 10ak povremenih saradnika.

Saljem ti poruku sa detaljima

Sve je u redu Imemperor​, kako sam i rekao gore.
Ako si se uvrijedio, ispričavam se, no stvarno je svejedno jesi li sam ili vas je 10, :slight_smile: bitan je rezultat.

Hvala ti na poruci, javim ti se.
Peace. :slight_smile:

Naravno, nema nikakvih problema.

Hvala i tebi, cujemo se. :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey