Vogon d.o.o - što je s njima?

Zna li netko da li još Vogon radi jer trebam napraviti transfer domene koja je registrirana kod njih?

Provjerio sam na sudskom registru i tvrtka je zatvorena u 7. mjesecu.

Koliko znam, Vogon je napravio niz manjih stranica za prodaju hostinga i ostalih sličnih usluga poput: Moj hosting - web hosting za znalce, Moj SSL - centar SSL certifikata, Moji serveri - pravo mjesto za najam poslužitelja

Ok, hvala na infu. Probat ću kontaktirati podršku DB info.

Na njihovoj web stranici piše da je poslovanje ustupljeno obrtu “DB info”, tako da je najbolje da kontaktirate DB info.
DB info

Vogon odavno (više od 3 godine) ne radi maloprodaju. Firma je službeno zatvorena o.g., a DB info, koji je bio franšizni partner, otkupio je cjelokupnu veleprodaju, domene, infrastrukturu itd.

BTW, svi korisnici znaju i imaju kontakt podatke… :zub:

Radim transfer domene od prijatelja i jedino što je imao od podataka je mail iz 04/2010. s podacima za prijavu u Control Panel (www.vogon.hr/cp) preko kojeg sam otvorio ticket, ali nema nikakvog odgovora. Poslao sam upit i na podršku DB info. @Sljakeru: s obzirom na potpis :slight_smile: na koji nacin otključati domenu i dobiti EPP kod da mogu pokrenuti transfer?

Ha, vjerojatno tako da korisnik pošalje službeni upit podršci? Preko foruma, ne vjerujem da je moguće.

Poslano putem www.vogon.hr/cp, ali nema nikakvog odgovora. Ili podrška ne radi vikendom. :wink:

Pa, sad sam osobno provjerio.
Ako se radi o domeni n7…, odgovoreno je na ticket. BTW, ta domena i nije bila kod nas koliko vidim.

Je, došao odgovor maloprije. Pokrenuo sam transfer i čekam admin approval.

Evo, to sam napravio.

OK, puno hvala. Ja mislim da još jedino treba potvrditi u mailu od registra.