Vox Electronics TV

Kupio sam novi TV i na njemu u source ima opcija hdmi1, hdmi2 i AV (beli, zuti i crveni ulaz), ALI iza televizora ne postoje te rupe, samo neki mini av ypb i neka cuda. Kako ja da ukljucim sada svoj sony playstation 1 sa AV? Ladno im televizor ima opciju AV, a nema AV ulaz, WTF je to?

Trebao si dobiti jedan adapter na kabelu koji se ukopca u tv. Pogledaj u vrecici.

Nema nista, samo tv i uputstvo i sto sam nogice zasrafio, nista vise


Ne znam jesi li na ovo mislio? Nemam to

Ma ne to… cek potrazit cu na googlu

zzz
Imam ovaj, ali to nije od tog televizora, vec od starog TV-a 15 godina


Ovo

Nisam to dobio, kako se zove? I ovde nema ulaza za AV. mada verujem da se ovaj spaja sa ovim iz druge slike iznad

Vjerujem tebalo bi pisati u uputama.

Vox? Imam losa iskustva sa njim. Nakon nekog vremena u toku prebacivanja sa kanala na kanal, tv se ugasi. Mozda je daljinski. Prebacujes onda rucno na TV-u, i ako se i tada gasi onda je do TV-a. Nemoj cekati mjesece da odes do prodajnog mjesta i pozalis se jer taj problem nece nestati.

Ma ja lako sa daljinskim prebacim na AV, i imam AV kabl, ali nema AV ulaze televizor i to mi nije jasno kako. Ako vec ima opciju, gde su mu ulazi? Imam neke mini av-ove koje kad uguram, nece

Slikaj zadnju stranu TV-a gdje su priključci pa postaj ovdje da vidimo,ovako napamet je teško reći bilo šta pametno.